26 marca 2020 Usługi 0

Jestem straszną niezdarą. A najlepiej wie o tym mój telefon. Ostatnio już trzeci raz upuściłam go na twardą posadzkę. Dwa razy stłukłam tylko szybkę, ale tym razem nie miałam tyle szczęścia. Od razu wiedziałam, że coś jest nie tak, ponieważ nie działał także dotyk w moim iphone 6s, a kiedy pękała tylko szybka klawisze działały normalnie.

Gdzie wymienić wyświetlacz w iphone?

wymiana wyświetlacza iphone 6sZ wymianą szybki radziłam sobie sama, ale tym razem padł również wyświetlacz. W związku z tym musiałam oddać mojego iphone 6s do profesjonalnego serwisu, gdzie mi go wymienią. Poszukiwania odpowiedniego serwisu rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: wymiana wyświetlacza iphone 6s i zaczęłam szukać jakiegoś dobrego miejsca w moim mieście. Udało mi się znaleźć dobry, autoryzowany serwis. Miał on bardzo dobre opinie klientów. Pisali, że w punkcie pracują osoby, które potrafią kompetentnie ocenić co się stało z telefonem. Punkt jest bardzo dobrze zaopatrzony w części i na naprawę iphone nie trzeba długo czekać. Zdecydowałam się tam zanieść mojego iphone 6s. Pracownik serwisu potwierdził, że zepsuł się w telefonie wyświetlacz. Konieczna była wymiana szybki oraz ekranu. Zależało mi na tym telefonie, dlatego zgodziłam się na wymianę. To był autoryzowany serwis, dlatego miałam pewność, że wymienione części będą nowe i oryginalne. 

Kilka dni później zgłosiłam się po odbiór telefonu. Cena za usługę nie była wysoka. Byłam tym pozytywnie zaskoczona. Ucieszył mnie również fakt, że mój iphone 6s działał jak należy. Nie miałam problemu z dotykiem ani klawiszami. Serwis był bardzo profesjonalny, szybko i sprawnie wymienili wyświetlacz w moim telefonie komórkowym. W dodatku dostałam gwarancję na wymienione części i wykonaną usługę. Byłam bardzo zadowolona.