22 marca 2019 Wnętrza 0

 

Co jakiś czas przeprowadzałem remont hotelu, bo było to koniecznie. Wymiana dywanu czy sofy była poważną sprawą, ponieważ hol w hotelu musiał prezentować się nienagannie. Odwiedzali mnie bogaci klienci a oni zwracali uwagę nawet na najmniejszy szczegół.

Skorzystanie z oferty sklepu z żyrandolami

żyrandol kryształowy cenaW holu pojawił się czerwony dywan w etniczne wzory. Dzięki temu pomieszczenie prezentowało się luksusowo, jednak nie pasowała lampa, która była w zupełnie innym stylu. W holu najlepiej wyglądał by żyrandol kryształowy, dlatego jeszcze postanowiłem zainwestować w nowe oświetlenie. Miałem świadomość, że za taki żyrandol kryształowy cena nie będzie niska, ale musiałem podjąć tę inwestycję. Na własną rękę poszukiwałem żyrandola, gdyż zależało mi na niskiej cenie zakupu. Odwiedziłem kilka sklepów. W jednym z nich sprzedawca mnie rozpoznał. Często jego rodzina nocowała w moim hotelu i wszyscy byli za każdym razem zadowoleni. Zapytał czego szukam. Wyjaśniłem, że potrzebny jest mi żyrandol kryształowy do holu w moim hotelu, ale poszukuję czegoś w niskiej cenie. Sprzedawca pokazał mi żyrandol, który idealnie się nadawał. Jego cena jednak była jak dla mnie zbyt wysoka. Wtedy sprzedawca zaoferował mi rabat w wysokości trzydziestu procent. Kupno tego żyrandola było coraz bardziej realne. Wiedziałem, że taka okazja więcej się nie powtórzy i zdecydowałem się na ten zakup. Cena była niska a żyrandol idealny. Nie było się nad czym zastanawiać. Dokonałem zakupu.

Mój pracownik zajął się zawieszeniem tego żyrandola w holu. Inni musieli mu pomagać, bo żyrandol był delikatny i dość duży. Udało się wszystko sprawnie wykonać i dopiero wtedy hol prezentował się tak jak powinien. Niby to tylko zwykłe oświetlenie, ale jednak miało ogromny wpływ na wystrój.