18 stycznia 2018 Reklama 0

Wypoczynek na świeżym powietrzu zapewnia nie tylko korzyści zdrowotne, wynikające z bezpośredniego obcowania z przyrodą, ale także okazja do sprawdzenia się w warunkach polowych. Survival to możliwość przeżycia niesamowitej przygody, jednak korzystanie z dóbr techniki i w tym przypadku nie zaszkodzi – zwłaszcza, jeśli chodzi o przechowywanie żywności w odpowiedniej temperaturze.

Urlop pod namiotem – o torbach izotermicznych z nadrukami

wygodne torby izotermiczne z nadrukiemO ile jesteśmy w stanie zaakceptować fakt, że w warunkach polowych nie zawsze mamy dostęp do takich udogodnień, jak pralka, kuchenka czy lodówka, to oczywiste jest, że w kwestii przechowywania żywności nie powinniśmy iść na ustępstwa. W bezpiecznym transportowaniu i przechowywaniu jedzenia o obniżonej trwałości, między innymi mięsa, przetworów mlecznych lub soków pomocne mogą okazać się wygodne torby izotermiczne z nadrukiem. Torba ma właściwości izolujące. Utrzymanie stałej, niższej temperatury sprawia, że przechowywane w torbie produkty spożywcze zachowają świeżość. Wnętrze toreb jest wykonane z materiałów nietoksycznych. Zaletą toreb izotermicznych jest również ciekawy, sportowy profil ich wykonania – modny nadruk nadaje owemu praktycznemu gadżetowi sportowy styl. Torebki zamykane są na wygodny suwak i można je myć pod bieżącą wodą, a więc dbałość o ich utrzymanie w czystości nie powinna sprawiać problemów.

Możliwości przechowywania jedzenia w przypadku, gdy wypoczywamy w sposób aktywny i nocujemy pod namiotem, są ograniczone. Oczywiście, zdołamy przetrwać nawet kilka tygodni bazując jedynie na puszkach z konserwą i i daniach typu instant, jednak jeśli możemy skorzystać z opcji bezpiecznego i wygodnego przechowywania żywności w modnej i poręcznej torbie, dlaczego mielibyśmy z niej nie skorzystać?