18 września 2017 Sport 0

Moja córka chodzi do przedszkola. Jest w najstarszej grupie i dzisiaj miałam zabrać jej rzeczy na przebranie bo mieli mieć dodatkowe zajęcia z tenisa. Córka nigdy wcześniej nie miała kontaktu z tym sportem i byłam ciekawa jakie będą jej odczucia po zajęciach. 

Córka chce chodzić na tenis

tenis dla dzieci warszawaMoim zdaniem pomysł z takimi zajęciami jest bardzo trafiony. Tenis dla dzieci warszawa na pewno jest dla nich bardzo dobry. Dzieciaki mają możliwość żeby się na tych zajęciach poruszać i dobrze bawić. Mm nadzieję, że zajęcia się córce spodobają bo jestem skłonna zapisać ją na nie. Kiedy odbierałam córkę po przedszkolu Emilka długo opowiadała mi o panu, który prowadził zajęcia. Każde dziecko dostało swoją rakietę i mogła odbijać piłki. Emilka chce chodzić na zajęcia do pan Pawła razem ze swoją ulubiona koleżanką. W przedszkolu czekała na mnie bardzo szczegółowa ulotka, na której były umieszczone wszystkie niezbędne informacje o zajęciach i kosztach, które trzeba będzie ponosić za udział w nich. Tenis dla dzieci warszawa nie będzie sporym wydatkiem. Szkółka zapewnia cały sprzęt więc póki co nie będę musiała kupować rakiety. Uważam to za dobry pomysł. Nie wiadomo jak długo córka będzie chciała na nie chodzić  atak będziemy mieli okazję się przekonać czy to będzie jej zainteresowanie na dłużej. Pierwsze zajęcia miały się odbyć w sobotę na obrzeżach Warszawy. Postanowiłam pojechać z córka bo chciałam sama zobaczyć jak takie zajęcia wyglądają. Muszę przyznać, że byłam z córki bardzo dumna. Dobrze sobie radziła i pan ją chwalił.

Cieszę się, że moja córka jest taka zdolna i tenis tak ją zainteresował. Sama nie miałam możliwości uczęszczania n takie zajęcia ale postanowiłam kiedyś namówić męża żeby wynająć sobie sprzęt i spróbować swoich sił. Kto wie może nasza córka będzie nam dawać cenne porady.