13 listopada 2017 Medycyna 0

Moje problemy ze skórą zawsze wpływały na to, że nie czułam się zbyt pewna siebie. Miały na to wpływ szczególnie moja czerwona skóra i przebarwienia na niej się znajdujące, które były wynikiem posiadania przeze mnie skóry naczynkowej. Próbowałam wielu kremów, które jednak nie pomogły. W końcu postanowiłam poddać się zabiegowi zamykania naczynek.

Zabieg zamykania naczynek był mi potrzebny

zamykanie naczynek w LublinieBardzo zależało mi na tym by zabieg zamykania naczynek przeprowadzony był przez profesjonalistów, którzy wiedzą co robią i będą w stanie mi pomóc. Zdecydowałam się zamykanie naczynek w Lublinie, bo wydawało mi się, że gabinety medycyny estetycznej w tym mieście są bardziej profesjonalne niż w moim mieście czyli Zamościu. Obsługa w salonie była naprawdę profesjonalna. Pracownica po wstępnych oględzinach mojej twarzy zaproponowała mi dwa zabiegi, które mogły pomóc mojej skórze. Zamykanie naczynek za pomocą lasera oraz elektrokoagulację. Po rozmowie z pracownicą i przedstawieniu przez nią każdej metody oraz jej zalet i wad zdecydowałam się na zabieg z użyciem lasera. I cieszę się z tego wyboru, bo laser naprawdę mi pomógł. Mimo, że w ciągu kilku miesięcy musiałam powtórzyć trzykrotnie ten zabieg, tak aby rezultaty były widoczne. Może nie mogę powiedzieć, że na fotelu byłam jakoś bardzo zrelaksowana ale na szczęście zabieg mnie w ogóle nie bolał.

Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po kilku zabiegach laserowego zamykania naczynek. Moja twarz wygląda teraz naprawdę dobrze i nie muszę już męczyć mojej skóry nakładaniem ciężkich podkładów. Wcześniej mogłam tylko o tym pomarzyć ale teraz mogę bez problemu wychodzić z domu bez makijażu i mimo tego wyglądam dobrze. Zabieg zamykania naczynek mogę polecić każdej osobie ze skórą naczynkową.