20 listopada 2020 Usługi 0

Eustoma jest delikatnym i bardzo estetycznym kwiatem, który przypomina nieco wyglądem róże oraz tulipany. Ze względu na swoje walory coraz częściej wybierana jest jako element ozdobnych bukietów, na przykład ślubnych. Warto dowiedzieć się nieco więcej na temat tego, w jaki sposób pielęgnować takie kwiaty, aby bukiet przetrwał jak najdłużej.

Zamawiamy bukiet ślubny z eustomy

białystok bukiet z eustomyBukiety ślubne, w których znajduje się eustoma są coraz bardziej popularne. Kwiat ten stosowany jest także w typowych bukietach na różne okazje. Podstawą jest oczywiście zakup bukietów ze świeżych kwiatów, dzięki czemu postoją one nieco dłużej. Jeżeli odwiedzimy białystok bukiet z eustomy uda nam się tam kupić. Warto jednak dbać o jej kwiaty, mimo iż jest to roślina bardzo wytrzymała. Ważne jest to, aby regularnie przycinać łodygi kwiatów, aby mogły swobodnie korzystać z wody w wazonie i jednocześnie pobierać wartości odżywcze. Warto wybierać szklane wazony, ponieważ znacznie trudniej jest dbać o czystość porcelanowych, natomiast roślina ta jest bardzo wrażliwa na bakterie. Kwiaty dodatkowo powinny być wkładane do chłodnej wody, ponieważ ciepła im nie służy. W zależności od tego, jak świeże kwiaty udało nam się kupić, powinny one postać w wazonie od 7 do 14 dniu i przez ten okres czasu doskonale się prezentować. Nic dziwnego więc, iż z każdym rokiem roślina ta staje się coraz bardziej  estetyczna.

Podsumowując, jeżeli jesteśmy zainteresowani kupnem bukietu, możemy zdecydować się na zakup takiego, w którym znajdzie się eustoma. Jest to bardzo trwała roślina, która dobrze pielęgnowana będzie mogła posłużyć nam przez znaczny okres czasu. Jej walory estetyczne, zwłaszcza w przypadku roślin o pełniejszych kwiatach są nieocenione, dlatego doskonale nadają się do bukietów.