13 marca 2017 Budownictwo 0

Od dawna pomagałam dziadkowi i robiłam dla niego zakupy, sprzątałam i wprowadzałam psa. Dziadek był mi wdzięczny i prosił zawsze tylko o to, żebym zaopiekowała się jego psem. Wiedziałam, że mieszkanie będzie na mnie zapisane.

Firma remontowa sprawnie odnowiła moje mieszkanie w kamienicy

remonty bydgoszczZ formalnościami pomogli mi rodzice, bo kompletnie nie miałam pojęcia jak się za to wszystko zabrać. Kiedy już wszystko udało się domknąć to mogłam pomyśleć o jakimś remoncie. Dziadek to od kilkudziesięciu lat nie remontował mieszkania w kamienicy, które w mojej ocenie wymagało tego jak żadne inne. Nie chciałam się z tym bawić na własną rękę, dlatego zatrudniłam fachową ekipę remontową, która sprawi, że to mieszkanie będzie wyglądało jak nowe. Zadzwoniłam do człowieka, który zawsze robi remonty u moich rodziców. Zapytałam go o wolny termin i wstępnie nakierowałam jakie są moje oczekiwania. Ekipa remontowa ma wejść do mieszkania od przyszłego miesiąca ale wcześniej umówiłam się z właścicielem tej firmy remontowej na rozmowę. Pokarzę mu mieszkanie oraz co chcę wymienić. Pieniądze nie grają żadnej roli. Mam oszczędności przeznaczone na ten cel i chcę je wszystkie wydać. Planowałam także połączyć kuchnię z salonem i dowiedziałam się, że ściana może zostać wynurzona, ponieważ nie jest nośna. Byłam szczęśliwa i już wyobrażałam sobie jak wygląda moje mieszkanie. Rodzice nie ingerowali w zmiany jakie chciałam tam wprowadzić i szanowali każdą moją decyzję. Ja będę tam mieszkała i muszę czuć się dobrze.

Na wiosnę już się wprowadziłam do tego mieszkania. Ekipa remontowa odwaliła kawał dobrej roboty i mieszkanie wygląda teraz o niebo lepiej. Jest nowoczesne i przestronne. W sypialni to nawet mam zamontowane grzejniki dekoracyjne. Podoba mi się tutaj.

Sprawdź http://www.marizdekor.pl ofertę