8 stycznia 2017 Handel 0
drzwi szklane

Dzisiaj jest wielkie otwarcie dużego sklepu budowlanego w moim mieście. Z mężem szykujemy się żeby tam pojechać . Zdajemy sobie sprawę, ze w sklepie na pewno będzie dużo ludzi.

Drzwi szklane dopasowane do wnętrza

drzwi szklaneKlienci korzystają z takich okoliczności bo jest wówczas szansa na spore rabaty. Sklep znajduje się na obrzeżach miasta. Wrocław jest znany z wielu sklepów nie tylko budowlanych ale taki, który się dzisiaj otwiera będzie jedyny. Pojechaliśmy do niego zaraz po naszej pracy. Mieliśmy spore problemy żeby zaparkować. Wrocław po godzinie szesnastej jest bardzo zakorkowany. Na miejscu okazało się, ze rabaty są większe niż sądziliśmy. Drzwi szklane, które nam się podobały były w niskich cenach. Chcieliśmy je zakupić i już nawet przyjechaliśmy z odpowiednim wymiarem, który będzie pasował do naszego mieszkania. Kabiny prysznicowe na wymiar na razie tylko oglądaliśmy. W łazience mamy kabinę prysznicową ale nie tak ładną jak ta dostępna w sklepie. Niestety na razie mamy inne wydatki i nie możemy sobie pozwolić na zbędne koszty. Szklane balustrady można było zamawiać razem z darmowym montażem. Nas nie interesowały bo nie mamy ich gdzie zamontować. Mąż był zadowolony z drzwi szklanych, na które się zdecydowaliśmy. Dobrej jakości drzwi szklane z Wrocławia będą pasować do naszego wnętrza. Wymiar drzwi idealnie pasuje. Mój mąż jest specjalistą w pomiarach więc jestem zadowolona, że kolejny raz mu się udało i nie musimy drzwi wymieniać na inny model. Drzwi szklane zostały już zamontowane. Szklarz, który do nas przyjechał pracuje na co dzień w sklepie budowlanym u konkurencji. Nowo otwarty sklep nie zatrudnia jeszcze specjalisty, który zajmuje się montażem drzwi i balustrad.

Teraz nasz salon dzięki nowym drzwiom jest bardziej nowoczesny. Moje dzieciaki są zachwycone bo drzwi są przesuwne i chowają się w ścianę.