9 marca 2017 Sport 0

Mój syn od jakiegoś czasu zaczął się interesować sportem. Po prostu okazało się w szkole, że bardzo dobrze biega także robi to coraz chętniej. Mój mąż nawet stwierdził, że w weekendy może ćwiczyć z synem bo on kiedyś też bardzo lubił biegać.

Mąż kupuje sprzęt do pomiaru czasu

elektroniczny pomiar czasuMąż naprawdę bardzo poważnie podszedł do tego biegania syna. Nawet kupił specjalnie urządzenie do  elektronicznego pomiaru czasu, który jest bardzo profesjonalnym sprzętem. Mąż także teraz gdy ma wolne czyli w weekendy idzie z synem do parku gdzie można swobodnie biegać. I tam też są odmierzone odległości także to mierzenie czasu ma jak najbardziej sens. Mąż z synem ubierają się w sportowy strój i idą do parku. Mi się to bardzo podoba bo w ten sposób spędzają naprawdę dobrze czas. Mąż powiedział, że ten sprzęt do pomiaru czasu, który on kupił jest stosowany na zawodach nawet. Jest to urządzenie najwyższej jakości. Mój mąż zresztą gdy kupił ten sprzęt w internecie najpierw porównywał oferty w wielu miejscach. Okazało się jednak, że to urządzenie jest w najlepszej cenie dostępne przez internet. Zresztą ja się tego spodziewałam bo tak jest najczęściej. W tym sklepie internetowym była też bezpłatna przesyłka. Także mąż był bardzo zadowolony z tego powodu. Przesyłka przyszła już po paru dniach i mąż zaczął od razu testować ten sprzęt. Nawet bywa tak, że on też decyduje się trochę pobiegać i to wtedy syn mierzy mu czas.

Mąż powiedział, że syn bardzo szybko nauczył się dobrze obsługiwać to urządzenie. Myślę, że za jakiś czas ja też zdecyduję się pobiegać bo namawia mnie do tego syn. No i koniecznie chce mi oczywiście zmierzyć czas tym elektronicznym sprzętem. Ja pewnie dobrego wyniku nie będę miała ale jeśli dziecko ma to sprawić przyjemność to pewnie to zrobię.

Źródło http://www.czasnachip.pl