21 września 2017 Fotografia i film 0

Nigdy jeszcze nie byłam na wakacjach z przyjaciółmi, ponieważ rodzice nie chcieli mnie puścić. Zawsze się o mnie martwili, bo jestem trochę roztrzepana i woleli mieć mnie na oku. Po maturze zgodzili się, bym mogła w wakacje w końcu z nimi wyjechać.

Wywołane zdjęcia jako pamiątka z wakacji

Wywołanie zdjęćTo były najlepsze wakacje w moim życiu! Nigdy tak świetnie się nie bawiłam jak teraz. Ala robiła wszystkim zdjęcia i mamy z tego wyjazdu niezapomnianą pamiątkę. Również chcę mieć wszystkie zdjęcia i dlatego poprosiłam Alę, aby dała mi film do wywołania. Zgodziła się, ale da mi film później. Cierpliwie czekałam i się doczekałam po tygodniu. Wywołanie zdjęć było dla mnie dość ważne i od razu pobiegłam do punktu, by mieć je jak najszybciej. Nie miałam pojęcia co to są za zdjęcia i jak wyszłam przez co moja ciekawość narastała z każdą chwilą. O kliszę dbałam jak należy. Wywołanie zdjęć w punkcie było celem mojego dnia. Człowiek, który mnie obsługiwał od razu zauważył jaka jestem pobudzona i zapytał czy to ważne zlecenie, bo może je przyspieszyć. Naturalnie potwierdziłam i dzięki temu następnego dnia po południu będą już do odbioru. To dla mnie ważna pamiątka z wakacji, ponieważ pierwszy raz wyjechałam sama ze znajomymi. To były pierwsze wakacje bez rodziców, które na pewno będę długo jeszcze wspominać. W nocy spać nie mogłam, bo czekałam aż w końcu pójdę odebrać te zdjęcia. Następny dzień dłużył mi się wyjątkowo, ale w końcu się doczekałam. Zdjęcia zaczęłam oglądać zaraz po wyjściu z punktu.

Ala to ma jednak talent, ponieważ zrobiła świetne zdjęcia. Wszystkie wyszły wyraźnie i w świetnej jakości. Planuję sobie też kupić aparat i za rok jak pojedziemy to ja również będę robiła wszystkim zdjęcia. Od razu też kupiłam sobie album do tych zdjęć.