11 kwietnia 2017 Reklama 0

Jako właścicielka jednej z restauracji znajdujących się na terenie Krakowa, wiem jak ważne jest odpowiednie oznakowanie swojego punktu gastronomicznego. Mój biznes zlokalizowany jest w miejscowości turystycznej, dlatego właśnie zdecydowałam się na otwarcie lokalu od godzin popołudniowych do późnych godzin nocnych. Początkowo jednak mój lokal nie cieszył się zbyt dużą popularnością.

Trwałe i wyraziste litery podświetlane

litery podświetlane krakówNajpierw myślałam, że niska ilość gości w lokalu jest wynikiem dużej konkurencji. Szybko jednak zrozumiałam, że nie tutaj tkwi problem. Wiele osób nie było świadomych, że w tym konkretnym miejscu mieści się restauracja. Oczywiście zadbałam o podświetlany napis, niestety nie dawał on odpowiednich efektów. Jeżeli chodzi o litery podświetlane kraków oferuje bardzo wiele rozwiązań. Ja niestety nie zwróciłam uwagi na jakość produktu podczas zakupu. Na szczęście szybko udało mi się naprawić błąd. Udało mi się zakupić duże i wyraziste litery podświetlane u lokalnego producenta. Litery jak na swoją wielkość dostępne były w bardzo konkurencyjnej cenie. Dodatkowo produkt jest najwyższej jakości. Litery emitują dużą dawkę światła, dzięki czemu napis jest widoczny już ze sporej odległości. Dodatkowo, jak zdążyłam zauważyć litery są bardzo solidnie wykonane. Nie psują się pod wpływem własnych wad, nie działają również na nie warunki atmosferyczne. Muszę przyznać, że byłam pod wrażeniem, że nie zdołał ich uszkodzić nawet grad.

Decydując się na otwarcie restauracji, wiedziałam że działam na trudnym rynku. Początkowo zaczęłam godzić się już z porażką, ponieważ myślałam, że konkurencja jest zbyt duża. Szybko okazało się jednak, że winne są zbyt słabe litery podświetlane. Gdy zamieniłam je na produkt najwyżej jakości, restauracja zaczęła być widoczna, a ilość klientów wzrosła.