20 czerwca 2019 Handel 0

Podstawą konstrukcji każdego roweru jest oczywiście rama, wsparta na kołach. Jednak rzadko zastanawiamy się nad wyborem dętki, zbyt dużo uwagi poświęcając oponom. Tymczasem posiadanie dętek od dobrego producenta, jest przecież równie ważne. 

Dętki rowerowe w sklepie online 

dętka rowerowa - sklep onlineNie wszyscy korzystają z rowerów tylko do jazdy rekreacyjnej. Bowiem są osoby, które korzystają ze swoich jednośladów w naprawdę ekstremalnych warunkach. Strome podjazdy, jazdy po szutrze, czy też innej, wymagającej nawierzchni, sprawia, że tarcia są naprawdę duże i wtedy dopiero można ocenić, jak ważne jest posiadanie dobrej jakości dętki. Nie warto inwestować w takie, które kosztują kilkanaście złotych. Są najczęściej wykonane z gumy bardzo słabej jakości. Polscy dystrybutorzy sprowadzają je z racji szybkiego zarobku, ale jeśli zależy nam na jakości, nie kupujmy produktów tego rodzaju. Jeżeli potrzebna nam dętka rowerowa – sklep online to najlepsze miejsce, by ją nabyć. Mamy tam bardzo duży ich wybór, zarówno tych ze średniej, jak i z najwyższej półki cenowej, bowiem renomowane sklepy nie sprzedają towaru o najniższej jakości. Znacznie bardziej korzystne jest posiadanie markowego wyposażenia, które cenią sobie ludzie, znający się na rzeczy. Bowiem cykliści, którzy jeżdżą od wielu lat i mają doświadczenie w tym sporcie, doskonale zdają sobie sprawę, iż lepiej zapłacić więcej za markowy produkt i cieszyć się nim maksymalnie długo niż kupić tanio produkt, który zaraz trzeba będzie wyrzucić do kosza. 

Dętka rowerowa jest bardzo istotnym elementem, a w sklepach internetowych znajdziemy je w każdym rozmiarze i dopasowane do kół każdego producenta. Koszt solidnej dętki znanego producenta to około pięćdziesięciu złotych, natomiast dętki antyprzebiciowej nieco wyższy.