3 lipca 2020 Fotografia i film 0

 

Dla wielu kobiet, ciąża jest wyjątkową chwilą, kiedy wszystko wywraca się do góry nogami. Po narodzinach maluszka już nic nie będzie takie samo. Zaokrąglony brzuszek jest wyjątkowym widokiem, dlatego też wiele przyszłych mam chce uwiecznić ten stan.

Kto wykonuje sesje ciążowe?

sesja ciążowa markiCiąża jest naturalnym stanem fizjologicznym dla każdej kobiety, choć rzadko występuje względem całego życia. Dla wielu kobiet, to doskonały powód, to utrwalenia tej chwili i zatrzymania czasu choć na zdjęciach, które staną się niesamowitą pamiątką. Zdjęcia można samemu wykonywać, bo przecież to nic trudnego, ale żadne zdjęcie telefonem czy tanim aparatem, nie dorównają jakością profesjonalnej lustrzance, którą dysponują fotografowie. Jeżeli interesuje nas profesjonalna sesja ciążowa Marki są miastem, gdzie będziemy mogli ją wykonać w niejednym salonie fotograficznym. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu było nie do pomyślenia, aby kobieta w ciąży eksponowała swoje ciała, a teraz jest to bardzo popularne. Kobiety nie wstydzą się swoich odmiennych stanów i często na co dzień podkreślają ubiorem zaokrąglony brzuszek. Na sesji przyszłe mamy są dopieszczone przez makijażystkę i stylistkę, a o tło i aranżację dba fotograf. Zdjęcia są wykonane w wysokiej jakości, więc taką pamiątką bez wstydu można się pochwalić rodzinie czy znajomym. W trakcie sesji jest wykonywanych wiele zdjęć, które później przechodzą konieczną obróbkę, aby efekt końcowy był satysfakcjonujący dla fotografa i przyszłej mamy. Z każdym rokiem coraz więcej kobiet decyduje się na taką sesję.

Ciąża to wyjątkowy czas, który trwa zaledwie dziewięć miesięcy, więc warto w jakiś sposób zachować te chwile. Szczególnie ostatnie miesiące są dobrym momentem na robienie zdjęć, ponieważ brzuszek jest wyraźnie zaokrąglony i ładnie wychodzi na zdjęciach.