22 lipca 2021 Motoryzacja 0

Mogłoby się wydawać, że w czasach, kiedy prawie każdy posiada własny samochód, istnienie wypożyczalni jest niepotrzebne. Jednak jest zupełnie odwrotnie, ponieważ auta wynajmują osoby, które mają już pojazd, ale z różnych powodów z niego nie mogą skorzystać.

Jakie pojazdy oferują wypożyczalnie samochodowe?

wypożyczalnia samochodów gdańsk lotnisko bez kaucjiW całym kraju działa nawet kilkaset wypożyczalni samochodowych, z których spora część znajduje się przy lotniskach. Z ich usług przeważnie korzystają turyści, którzy chcą być niezależni w trakcie pobytu w danym mieście. Wynajem samochodu jest na pewno znacznie tańszych niż zamawianie taksówek, dlatego też nie brakuje chętnych. Wypożyczalnie samochodowe oferują przeróżne modele samochodów miejskich, rodzinnych, sportowych czy nawet dostawczych, dzięki czemu klienci mają szeroki wybór. Wszystkie pojazdy mają wykonywane częste przeglądy techniczne oraz posiadają wykupione obowiązkowe ubezpieczenia. Na życzenie klienta pracownicy wypożyczalni są w stanie doposażyć każdy pojazd o fotelik samochodowy dla dziecka, nawigację GPS, dodatkowy bagażnik na dachu czy uchwyt na rowery. Warunkiem koniecznym, aby wynająć samochód jest posiadanie prawa jazdy i uiszczenie odpowiednich opłat. Wypożyczalnie są rozmieszczone w różnych lokalizacjach, ale najwięcej ich się znajduje w centrach miast i blisko lotnisk. Wynajęcie samochodu może obejmować okres od jednego dnia do nawet kilku lat, a cena takiej usługi zależy od wypożyczalni i długości najmu. Przeważnie jest to około 150zl za dzień.

Wiele wypożyczalni poza klasycznymi usługami polegającymi na wynajmowaniu samochodów, udostępnia także pojazdy na specjalne okazje takie jak śluby i wesela. Są to przeważnie samochody luksusowe w wersji limuzy, które można wynająć wraz z kierowcą na godziny lub doby.

Sprawdź http://autoliga24.pl ofertę