22 czerwca 2016 Biznes 0
wynajem namiotów weselnych

Zawsze marzyłam, żeby móc się przyczynić do tego, jak ludzie spędzają swój wolny czas. Zajęłam się więc organizacją kulturalnych wydarzeń. Sporo z nich odbywa się w ośrodkach kultury w budynkach.

Wynajem namiotów weselnych to moje zajęcie

wynajem namiotów weselnychLatem jednak jest możliwość, żeby zapewnić rozrywkę ludziom także w plenerze. Tutaj często korzystamy z opcji, jaką jest wypożyczalnia namiotów. Mamy z nimi nawiązaną korzystną dla obu stron współpracę, więc możemy cieszyć się większymi możliwościami niż zwykły klient. Jeśli chodzi o wynajem namiotów, to jest on prosty i szybki. Zamawiam sobie określoną ilość namiotów na dany dzień i firma przyjeżdża je zamontować, a po skończonym wydarzeniu zajmuje się rozmontowaniem wielkich hal namiotowych. Najczęściej organizowane przez nas w tej sposób wydarzenia to koncerty. Potrzebny jest nam wtedy wynajem hal namiotowych o naprawdę dużej powierzchni. Nie każda firma je oferuje, ale my mamy szczęście, że nasza znajoma firma je ma i wszystkie rozmiary namiotów możemy pożyczać od niej. Oczywiście, w razie, gdyby akurat nie było możliwości wynająć czegoś od nich, zgłaszamy się do innej firmy, z którą również, choć rzadziej, współpracujemy. Oni oferują głównie wynajem namiotów weselnych, ale jednak inne też mają. Zresztą tak naprawdę to jest tylko nazwa, a taki namiot można wykorzystać też w przypadku innych imprez. Nie ma z tym najmniejszego problemu.

Dlatego też staramy się czasami pożyczać namioty także od nich, żeby mieć w razie czego alternatywnego dostawcę usług. Wtedy możemy być bardziej pewni swojej pozycji i też mamy większą możliwość negocjowania cen.To zawsze stawia nas w lepszym miejscu.