15 lutego 2021 Biznes 0

Pięć lat temu zatrudniłam się w dużej firmie, która zajmowała się produkcją i dystrybucją naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała. Kilka miesięcy temu dostałam kolejny awans, z którego bardzo się ucieszyłam. Na jednym ze spotkań zarządu zdecydowano, że nasi pracownicy powinni odbyć nowe szkolenia.

Dobre sale konferencyjne w Krakowie

sala konferencyjna krakówPonieważ reprezentowałam jeden z najważniejszych działów naszej firmy, zostałam poproszona o to, aby zorganizować duże szkolenie dla pracowników. Wobec tego, zaczęłam szukać miejsca, w którym  takie szkolenie mogłoby się odbyć. Jeżeli potrzebna jest sala konferencyjna Kraków z pewnością miał wiele do zaoferowania. W sieci znalazłam bardzo ciekawą ofertę wynajmu różnych pomieszczeń i nie zastanawiając się długo, skontaktowałam się z właścicielami. Przed naszym szkoleniem firmowym, pojechałam na miejsce wraz z moim współpracownikiem, aby zobaczyć jak wszystko wygląda. Budynek był ulokowany w samym centrum tego zabytkowego miasta, co było dodatkowym atutem, dla kursantów, którzy przybyli z innych miast. W dużym pomieszczeniu znajdowały ładnie ułożone krzesła, które były skierowane na drewnianą mównicę oraz nowoczesny rzutnik multimedialny służący do wyświetlania prezentacji. Ponadto, zainstalowano również klimatyzację, a pomieszczenie mogło być w każdej chwili zaciemnione. Wszystkie urządzenia były sterowane za pomocą intuicyjnych pilotów, a w pomieszczeniu był dostęp do Internetu bezprzewodowego. W pakiecie wynajmu otrzymaliśmy także nagłośnienie sali oraz kilka mikrofonów bezprzewodowych. Szkolenie przebiegło bez zakłóceń, a ja byłam zadowolona z wysokiego standardu.

Pracuje w jednej z najlepiej rozwijających się branż na rynku. Ostatnio, wspólnie z innymi zorganizowałam bardzo fajne szkolenie dla pracowników wszystkich działów naszej firmy kosmetycznej. Szkolenie odbyło się w bardzo przestronnym miejscu, które spełniło nasze oczekiwania i było w pełni wyposażone w odpowiednie sprzęty.