23 czerwca 2017 Handel 0

Moja mama od wielu lat prowadzi mały osiedlowy sklep. W sumie to myślałam, że wtedy kiedy w okolicy powstał spory market mama nie będzie miała już po co prowadzić tego sklepu. Ale okazało się, że jednak stali klienci wolą cały czas kupować u niej. A także pojawiali się nowi klienci żeby kupić u mamy na przykład świeże warzywa.

Mama kupuję nową kasę fiskalną do sklepu

kasy fiskalne produkowane w ChorzowieW markecie bowiem były wątpliwej jakości. Także obojętnie co się dzieje to ten sklepik ma się całkiem dobrze. Mama od jakiegoś czasu miała problemy ze swoją starą kasą fiskalną. Ma ona już wiele lat dlatego nie dziwi mnie wcale to, że taki sprzęt może zacząć szwankować. Do tego jest on naprawdę spory i zajmuje dużo miejsca. Powiedziałam mamie, że bezsensu będzie ciągłe naprawianie tej kasy i że najlepiej jest kupić po prostu nową i bardziej nowoczesną. Zresztą nie są to też rzeczy jakieś bardzo drogie żeby nie było mamy na to stać. Czytałam w internecie na ten temat bo nie wiedziałam jakie sprzęty są dobre. Okazało się, że dobre są kasy fiskalne produkowane w Chorzowie właśnie. Gdy pokazałam mamie w internecie jak one wyglądają była zachwycona. Powiedziała, że chciałaby mieć właśnie coś takiego u siebie. Dlatego też zamówiłyśmy jedną z nich. Mama bała się tylko, że będzie miała problemy z obsługą jej. Jednak gdy przyszła i gdy zapoznałyśmy się z instrukcją obsługi to bardzo szybko wszystko poszło. W sumie obsługa jej jest na pewno łatwiejsza niż tamtej wcześniejszej.

Mama oczywiście musi się tylko przestawić bo to wszystko jest kwestią przyzwyczajenia ale ja już wiem teraz, że powinno być to wszystko łatwiejsze dla niej. W sumie po tej wymianie przyzwyczajała się do nowego sprzętu tylko kilka dni i teraz pracuje tak szybko jak wcześniej a może nawet i szybciej.