10 maja 2016 Sport 0
wykładziny sportowe w Olsztynie

Niedawno w gazetach lokalnych można było przeczytać informację na temat tego, że w jednej z hali sportowej, podczas meczu, doszło do wypadku. Mecz piłki nożnej odbywał się między dwoma amatorskimi drużynami, więc nie było to nic znaczącego.

Wypadek przez wykładziny sportowe

wykładziny sportowe w OlsztynieJeden piłkarz podczas rajdu na bramkę nagle się przewrócił, ale nie był faulowany. Nie mógł się podnieść z boiska. Okazało się, że jak lekarz do niego podszedł, to ma skręconą kostkę i nie może dalej grać. Jeden z graczy zauważył, ze kawałek parkietu nieznacznie odstaje od reszty. Sprawdzili to. Okazało się, ze podłogi sportowe były już bardzo stare i całe porysowane. Jednak aspekt wizualny nie jest przecież ważny. Jeden z paneli odskoczył zapewne w trakcie meczu, albo nikt wcześniej na niego nie nastąpił podczas rozgrywki. Tak czy inaczej wykładziny sportowe Olsztyn nadawały się do wymiany. W zasadzie nie tylko one. Widać było że i kosze i bramki są już bardzo zardzewiałe, choć ktoś starł się to ukryć i przemalował je na czerwony kolor. Jednak nadal były one bardzo zniszczone. Wyposażenie sportowe nadawało się do wymiany. Inaczej nie dałoby się rozgrywać innych meczów w tym obiekcie. Mecz musieli przerwać, bo ktoś jeszcze mógł uleć kontuzji podczas meczu. Piłkarza pechowego zabrali do szpitala na opatrzenie ran, ale nic wielkiego mu nie było.

Przynajmniej tyle dobrego. Miejmy nadzieję, ze organizatorzy meczu i osoby odpowiedzialne za tą halę pójdą po rozum do głowy i wymienia podłogi sportowe na takie, które będą bezpieczne dla każdego zawodnika.