24 sierpnia 2020 Turystyka i rekreacja 0

Jestem osobą aktywną, bardzo lubię spędzać czas na świeżym powietrzu. Startuje także w amatorskich zawodach biegowych i maratonach. Sport jest dla mnie bardzo ważny, jednak gdy zbliża się urlop rzucam wszystkie swoje obowiązki i uciekam od zgiełku miasta.

Wynajem wygodnego domku w Szaflarach

domki do wynajęcia szaflaryWolny czas spędzam na łonie natury, wśród polskiej flory i fauny. Bardzo lubię wyjeżdżać z moimi znajomymi, którzy tak jak ja uwielbiają włóczęgę po górskich szlakach. W tym roku postanowiliśmy wyjechać nieco wcześniej niż zazwyczaj, na mojej głowie pozostało zarezerwowanie noclegów. Ponieważ udział w wycieczce zadeklarowało kilka osób, postanowiłem znaleźć jak najbardziej dogodne miejsce dla nas wszystkich. Zdecydowałem, że zatrzymamy się w jednym z piękniejszych miejscowości położonych blisko gór. Jeśli chodzi o komfortowe domki do wynajęcia Szaflary zdecydowanie przodują w tej dziedzinie, gdyż właśnie w tej miejscowości istnieje duża baza noclegowa. W Internecie znalazłem bardzo ładny domek wybudowany w stylu podhalańskim i zarezerwowałem pobyt na kilka dni dla siebie i swoich znajomych. Kilka tygodni później przyjechaliśmy na miejsce i od samego początku byliśmy zadowoleni z miejsca, które wybrałem. Miejscowość znajdowała się w niedalekiej odległości od najpopularniejszych szlaków turystycznych, zatem mieliśmy naprawdę komfortowe warunki noclegowe. Rozpakowaliśmy swoje walizki w domku i przystąpiliśmy do zwiedzania obiektu, w którym mieliśmy spędzić kilka najbliższych dni. Domek znajdował się w przepięknych okolicznościach przyrody, posiadał trzy duże sypialnie na piętrze oraz bardzo przestronny salon urządzony w stylu góralskim. W domku znajdował się także aneks kuchenny z płytą grzewczą, lodówką i sztućcami, które znaleźliśmy w szafkach kuchennych. Łazienka oraz nasze sypialnie także wyróżniały się unikatową architekturą, oraz ładnym wyposażeniem. Domek spełniał nasze oczekiwania, czuliśmy się w nim bardzo dobrze, był bardzo ładny i przestrzenny. Razem z przyjaciółmi spędziłem w nim udany urlop.

Czas wolny spędzam zazwyczaj z moimi przyjaciółmi. Lubimy wspólne wyjazdy, wycieczki. W tym roku postanowiliśmy spędzić kilka dni w naszych polskich, wspaniałych górach. Dzięki temu, że udało nam się znaleźć komfortowe miejsce noclegowe, mogliśmy wypocząć i zrelaksować się ciesząc się swoim towarzystwem.