29 kwietnia 2022 Moda i uroda 0

Jak słusznie zauważali nasi pracownicy, mundury które przydziałowo otrzymywali nie należały do najbardziej okazałych. Wręcz przeciwnie, wedle ochroniarzy którzy musieli je nosić, zmieniały pracownika w „klawisza więziennego” który z racji wyglądu nie wywoływał absolutnie żadnego respektu u osób przebywających na terenie obiektu.

Mundurowe koszule dla pracowników ochrony

koszule dla ochroniarzyNie dziwi więc decyzja o całkowitym zniesieniu dotychczasowego umundurowania, i zaadoptowaniu mundurów wzorowanych na służbach bezpieczeństwa i policji. Nowe mundury miały być nie tylko wygodne ale również i eleganckie, tak by pracownicy mogli się w nich czuć komfortowo i pewnie w każdej sytuacji. Odpowiednie koszule dla ochroniarzy znaleźliśmy w ofercie firmy która wykonuje odzież wysokiej klasy dla służb mundurowych, formacji strażackich czy harcerskich. Nowe koszule znacznie odbiegały od dotychczasowego, niewygodnego wzoru jaki stosowany był w firmie. Nadal były bardzo eleganckie, i mogły bez większego problemu pasować do dowolnego garnituru, aczkolwiek uszyte były z syntetycznego materiału, z którego wykonywana jest przede wszystkim odzież sportowa. Dzięki temu, w żadnym razie nie ograniczały ruchu podczas jakichkolwiek działań, nie przeszkadzały w wykonywaniu technik obezwładniania osób, i były wygodne w każdej temperaturze. Pracownicy od razu docenili nowe koszule, które okazały się być ogromnym ulepszeniem po starych, niewygodnych koszulach które tylko przeszkadzały w trakcie pracy.

Z racji iż były one przeznaczone dla służb mundurowych, koszule posiadały takie drobne udogodnienia jak szlufki na okablowanie zestawów słuchawkowych od radiotelefonu czy też pagonów przeznaczonych na oznaczenia jednostki, lub formacji ochrony, jeśli takowa miała własne oznaczenia.