1 grudnia 2016 Usługi 0
druk książek

Właścicielem wydawnictwa jestem od jedenastu lat. Współpracuję z wieloma pisarzami z Krakowa i okolic. Moje wydawnictwo nie jest duże i panuje u mnie bardzo klimatyczny nastrój. Ludzie, którzy mnie odwiedzają w biurze, czują się u mnie swobodnie.

Druk książek w niskiej cenie

druk książekZawsze oferuję każdemu z gości kawę. Niedawno pojawił się u mnie młody chłopak. Człowiek o ogromnym talencie i pasji. Czytałem jedną jego książkę i byłem nią naprawdę zachwycony. Tym razem przyniósł do mnie zbiór opowiadań i od razu wiedziałem, że będą one wydane. W Krakowie jest drukarnia, która należy do mojego bliskiego przyjaciela i to zawsze do niego chodzę, by wykonać druk książek, bo jest najlepszy. On wykona mi najwyższej jakości druk książek w Krakowie w niższej cenie i przy okazji napijemy się kawy oraz porozmawiamy. Lubię go odwiedzać. Jego drukarnia jest bardzo dobrze urządzona a pracownicy są bardzo mili. Zabrałem zbiór opowiadań tego chłopaka i od razu ruszyłem do centrum Krakowa, gdzie znajduje się drukarnia mojego przyjaciela. Nie uprzedzam go nigdy o wizycie, bo zawsze ma dla mnie czas. Kiedy wszedłem do środka, to jeden z pracowników wykonywał druk folderów dla jakiejś szkoły tańca. Chyba świetnie się przy tym bawił bo rytmicznie podrygiwał. Przyjaciel poprosił mnie, bym chwilę poczekał, ponieważ musiał dokończył druk katalogów, więc usiadłem na moim ulubionym fotelu i cierpliwie czekałem na przyjaciela. Kiedy po krótkiej chwili do mnie przyszedł to od razu zapytałem, czy ma wolną drukarkę, ponieważ chciałbym wykonać druk książek, których autorem jest młody, bardzo utalentowany chłopak.

Przyjaciel z ochotą zabrał się za druk książek i powiedział, że dla niego to czysta przyjemność mi pomagać. Bardzo się cieszę, że Włodzimierz jest moim przyjacielem. To bardzo dobry człowiek, którego szanuję