28 września 2016 Bez kategorii 0
wyciskarka

Odwiedziłam wczoraj moją najwspanialszą koleżankę. Chodziłyśmy razem do podstawówki, potem liceum, odnalazłyśmy się przypadkiem na studiach i zamieszkałyśmy razem w akademiku. Jakoś tak się losy potoczyły, że ostatecznie w cztery lata po studiach załatwiła mi pracę jako menedżer w przedsiębiorstwie jej ojca.

Wyciskarka umożliwia robienie najlepszych soków

wyciskarkaPostanowiłam, że zdam relację ze wszystkiego swojemu szefowi w jego domu. Dawno temu postanowił, że jedno z pomieszczeń przeznaczy na gabinet i tam właśnie zdałam mu relację – w firmie zbyt często był zbyt zabiegany, najczęściej wpadał do niej i mniej więcej tak samo szybko wychodził. Było mu na rękę, że w ten sposób przedstawię mu raporty z bieżącej działalności – zresztą nie trwało to długo. Jego córka była w kuchni. Najlepsza wyciskarka, z której właśnie korzystała, umożliwiała zrobienie soku z rozmaitych owoców. Trzymała w ręku jabłko, które miało teraz trafić do wnętrza tego sprytnego urządzenia. Stojąc tak wyjaśniła mi, że jest to jedna z lepszych takich maszyn na rynku – przynajmniej według jej uznania wyciskarka kuvings taka miała właśnie być. Stwierdziła, że można zaoszczędzić kupując znacznie tańsze, ale wyciskarka hurom na przykład mogłaby się szybko psuć ze względu na to, że nie była sprzętem profesjonalnym i niektóre części, które według Marianny powinny być metalowe były zastąpione plastikiem. To znacznie obniżało koszty produkcji ze względu na tańszy surowiec, który dodatkowo jest łatwiej dostępny, prostszy w obróbce i lżejszy przez co transport staje się o wiele mniej kłopotliwy.

Deser, który przygotowała był boski. Bita śmietana pokrywała lody waniliowe. Dodano do tego pewną ilość soku z jabłek i mango, a wszystko to oprószyła kawałeczkami białej czekolady. Chyba nie zdążę dziś rzetelnie opisać przyjaciółki, ale postaram się to zrobić kolejnym razem.