2 sierpnia 2016 Technologie 0
Stylowe lampy podłogowe

Jako programista zarabiam dużo. Nie boję się tym pochwalić, bo przecież sam do tego doszedłem, sam to osiągnąłem. Korzyści płynących z wysokich zarobków jest oczywiście bez liku – nikt chyba nie byłby w stanie wymienić wszystkich. Ja na pewno wymieniłbym dwie, które uważam za najważniejsze.

Lampy podłogowe naprawdę dobrze wyglądają

Stylowe lampy podłogowePrzede wszystkim nie stresuję się następnym miesiącem – nie zastanawiam się czy mogę sobie pozwolić na kupienie czegoś, jeżeli naprawdę tego potrzebuję, albo po prostu mi się podoba. Takie życie bez stresu o pieniądze to zupełnie inna jakość życia. Drugą najważniejszą dla mnie zaletą jest możliwość podróżowania po świecie. Byliśmy już z moją dziewczyną w dziesięciu różnych krajach, w niektórych kilka razy. Jak fantastyczną sprawą jest jeżdżenie po świecie i poznawanie obcych kultur, nie muszę chyba opisywać, ale przyznam szczerze, że nawet podróżowanie w różne miejsca potrafi człowieka znudzić. Dlatego właśnie w tym roku postanowiliśmy pojechać na wakacje do prostego ośrodka wczasowego w naszych Tatrach. Macie czasami coś takiego, że zobaczycie zdjęcie jakiegoś konkretnego ośrodka i pomyślicie sobie: „To jest to!”? My właśnie coś takiego poczuliśmy. Zdjęcia przedstawiały właśnie taki prosty, drewniany ośrodek. Pod sufitem wisiały lampy klasyczne w formie kryształowych żyrandoli, w których od razu się zakochaliśmy. Każdy pokój miał kącik ze stolikiem i dwoma fotelami, oświetlany przez Stylowe lampy podłogowe – takie zwyczajne – z abażurem. Wszystko było urządzone w drewnie i wręcz czuć było w tych zdjęciach ten swojski, góralski klimat.

Nie to co, te nowoczesne wnętrza, lampy nowoczesne i nowoczesne nie wiadomo co jeszcze. Po pewnym czasie po prostu potrzebujemy odmiany i przyznam uczciwie, że nie mogę się już doczekać tych następnych wakacji. Mamy już rezerwację, tylko teraz – byle do sierpnia!