29 lipca 2018 Wnętrza 0

Niezliczone ilości wzorów i ciekawych motywów – producenci mebli nieustannie nas zaskakują nowinkami stylistycznymi. Oferowane meble stwarzają możliwość zaprojektowania pięknej aranżacji, niebanalnej i jedynej w swoim rodzaju. Warto zapoznać się z tymi interesującymi propozycjami.

Niezliczone zalety kanapy narożnej

kanapy narożneUrządzając naszą przestrzeń prywatności i spokoju, zawsze poszukujemy wygodnych i funkcjonalnych rozwiązań. Szczególną uwagę zwracamy na komfort mebli w przypadku mebli tapicerowanych. Sklepy meblowe oferują rozmaite kanapy, narożniki i fotele. Znakomitym rozwiązaniem do salonu są kanapy narożne, które zapewniają ogromną wygodę i rewelacyjny efekt wizualny. Kanapy narożne dostępne są w różnych wymiarach, wykończone interesującymi tkaninami tapicerskimi. Bardzo oryginalnym motywem jest wykończenie tkaniny efektownymi pikami, które błyskawicznie potrafią odmienić każdy mebel. Kanapy narożne zapewniają wygodę odpoczynku w ciągu dnia oraz przeznaczone typowo do spania. Do kompletu z narożnikiem otrzymujemy wygodne poduchy. Ze względu na funkcję spania, narożnik wyposażony jest przynajmniej w jeden pojemnik na pościel, solidne wypełnienie piankowe lub bonellowe i automat wspomagający rozkładanie. Dostępne modele różnią się jednak między sobą dodatkowymi urozmaiceniami, takimi jak regulowane zagłówki czy sposób wykończenia całej kanapy. Przy niektórych wzorach istnieje nawet możliwość zdefiniowania koloru nici przeszyciowych. Jak widać, możliwości personalizacji jest sporo. 

Swobodnie możemy wybierać spośród wielu modeli nowoczesnych kanap prezentowanych w sklepach meblowych. Różnorodna stylistyka, modne tkaniny tapicerskie i kolory do wyboru – to wszystko jest do naszej dyspozycji. Wystarczy tylko uruchomić odrobinę własnej fantazji.