4 lutego 2020 Sport 0

 

Podczas poszukiwania idealnego roweru czasami poszukujemy tych najbardziej standardowych opcji. Nie chcemy aby był to kross czy bmx. Chcemy jedynie aby nasz nowy jednoślad był wygodny, atrakcyjny i w miarę funkcjonalny. Dlatego czasami warto sięgnąć po najbardziej uniwersalne rozwiązania od znanych producentów. 

Uniwersalny rower od Rometu

romet gazela 4W Polsce ogromną popularnością cieszy się oczywiście Romet, który zachęca do swoich kultowych modeli.Wśród nich znajduje się nowoczesny romet gazela 4, który przychodzi do klientów w odświeżonym stylu. Ten Romet jest przede wszystkim bardzo atrakcyjny z wyglądu i możemy zamówić dowolny kolor ramy. Całość jest usytuowana na bardzo solidnej ramie, która zapewnia stabilność. Do dyspozycji mamy oczywiście bagażnik i możemy dokupić koszyk. Jest on ciekawą opcją podczas gdy jeździmy rowerem na zakupy. Nasza Gazela dzięki parametrom sprawdzi się nie tylko w mieście na asfaltowych drogach. Jeżeli chcemy to możemy nią od czasu do czasu pokonać dłuższą trasę. Da nam to pewną swobodę podczas użytkowania. Sama cena to zaledwie dwa tysiące złotych. Za całkiem nowy rower nie jest to dużo i większość osób chce ją kupić. Jeżeli chcemy możemy całość wziąć na dogodne raty i dzięki temu zminimalizować ewentualne wydatki. Wiele osób z tego korzysta i jest to popularny sposób spłaty roweru.

Jeżeli chodzi o konkretne parametry techniczne jakie tutaj na nas czekają to do naszej dyspozycji jest aż dwadzieścia siedem biegów co daje nam nie małe możliwości. Rower w prosty sposób możemy dostosować do konkretnej trasy co jest jego ogromną zaletą. Tutaj nawet te bardziej wymagające nie powinny stanowić przeszkody. Gazela 4 jest uniwersalna ale sprawdzi się w trudniejszych warunkach. Warto o tym pamiętać podczas zakupów.