25 listopada 2016 Dom 0
kuchnie

Kupiłam sobie gazetę, w której znajdują się porady jak urządzić mieszkanie. Ja mam małe mieszkanie i chciałabym wprowadzić w nim zmiany. Ściany miałam malowane w tym roku ale postanowiłam wymienić meble w salonie.

Kuchnie i mój remont

kuchnie W tym roku jak robiłam remont to zainwestowałam pieniądze w niedrogie kuchnie dostępne w Nowym Sączu. Staram się raz w roku robić coś w mieszkaniu żeby powoli je całkowicie pod siebie urządzić. Kuchnie na wymiar zamówiłam u znanego i cenionego stolarza z naszego miasta. Nowy Sącz jest dużym miastem i jest bardzo dużo stolarzy, którzy gwarantują dobre ceny i meble kuchenne dobrej jakości. Meble kuchenne robił mi stolarz, który jest bratem mojej przyjaciółki. Produkcja mebli była wykonywana u niego w firmie. Wiem że Sławek bardzo się przykłada o każdego zamówienia. Kuchnie na wymiar wykonywane są starannie i bardzo profesjonalnie. Każdy mebel musi do siebie pasować, żeby nie było żadnego problemu przy montażu. Sławek na początku pojawił się u nie w domu i wymierzył mi kuchnie. Pomiar to bardzo ważna czynność. Wszystko trzeba dokładnie sprawdzić i zapisać. Jeżeli pomiar zostanie źle przeprowadzony to meble w trakcie produkcji zostaną źle wykonane. Meble kuchenne, które Sławek przygotował bardzo mi się podobają. Są czerwonego koloru i mam białe kafelki kuchnia prezentuje się pięknie. Od remontu udało mi się uzbierać trochę pieniędzy i chcę kupić mele do salony. Chciałabym żeby meble były nowoczesne. Interesuje mnie komoda i szafka pod telewizor. Chcę dokupić też jakąś półkę na książki. Mój salon jest mały więc nie chcę go zagracać. W gazecie było wiele propozycji jak można urządzić swój salon.

Od razu przy meblach były adresy sklepów skąd te meble pochodzą. Zdecydowałam się na porządny zestaw w kolorze brązowym. Meble będą pasować do mojej kanapy.