25 lipca 2016 Produkcja 0
wms program

Słyszałam o tym, że niedawno wprowadzono nowy program dla produkcji. Jeszcze nie wiem czy na pewno warto się nim zainteresować, ale w przyszłości pewnie wezmę pod uwagę skorzystanie z niego.

Planuję mieć WMS program

wms programMuszę jednak się więcej na jego temat dowiedzieć. Wiem, że jest to system wms. Podobno można tam skutecznie ewidencjonować elementy znajdujące się w hali magazynowej. Mój kolega używa tego programu u siebie w firmie logistycznej i jest zadowolony z efektów. Z tego względu myślę, że także zaopatrzę się w wms program. Ja co prawda mam firmę produkcyjną, ale do takiego magazynu on też podobno świetnie się sprawdzi. Mam nadzieję, bo ostatnio moje zarządzanie magazynem nie wychodzi zbyt dobrze. To nie jest moja rola tak właściwie, żeby opanować wszystkie kwestie, które mają tam miejsce, bo wiadomo, że szef nie zajmuje się tylko jednym działem. Mam pod sobą ludzi, którzy są menedżerami przestrzeni magazynowych i ludzi, którzy tam pracują. Starają się sprawić, żeby pracownicy działali bardziej efektywnie, żeby bardziej uważali na to, co wprowadzają do komputera. Ostatnio zdarza się bowiem za dużo pomyłek. Mam nadzieję, że nowe oprogramowanie trochę pomoże w skutecznym wykonywaniu pracy przez cały zespół pracowników.

Inaczej bowiem nie wiem jak to będzie dalej wyglądało. Muszę znaleźć sposób na to, aby w mojej firmie lepiej się działo. Chcę zmniejszyć pomyłki do maksymalnie pięciu procent w skali roku. Obecnie mamy ich zaś ponad dwadzieścia procent, co generuje duże straty. Nie chcę, żeby pieniądze uciekały z firmy w ten sposób.