22 września 2016 Usługi 0
spa

Cześć wam, jestem dziś bardzo radosna! Jeny, ale się cieszę! Ostatnio zapisałam się na konferencje naukową, żeby pozbierać sobie punkty, na doktorat, a tutaj taka niespodzianka, kto by pomyślał, że konferencje na mazurach mogą być tak super zorganizowane.

Spa na Mazurach to luksus

spaDacie wiarę?! Mam hotel ze Spa, z prawdziwym Spa, naprawdę, w życiu się nie spodziewałam. Jak przeczytałam, że konferencja odbędzie się w Mrągowie, że to będzie hotel w Mrągowie, to za żadne skarby nie spodziewałam się takich luksusów. A, tu proszę bardzo, okazuję się, że taki hotel na mazurach, bo do zaoferowania naprawdę wiele. Muszę się dobrze zakręcić, w tej branży naukowej, bo chyba dla takich profesorów, takie konferencje na mazurach, to codzienność, oni pewnie się nie dziwią, że mamy hotel ze Spa… Kurczę, oni się nie cieszą, a dla mnie takie Spa mazury, to jest naprawdę niesamowity luksus, tym bardziej, że w programie napisali, że dla uczestników konferencji dostęp do Spa jest nieograniczony!!! Oszaleję ze szczęścia. Ja myślałam, że ta cała konferencja, to będzie jakaś męczarnia, a tu hotel w Mrągowie naprawdę spowodował uśmiech na mojej twarzy. Chociaż przyznam wam szczerze, że w sumie, to każdy hotel na mazurach spowodowałby uśmiech na mojej twarzy. Dacie wiarę, że nigdy nie byłam na mazurach. Całe życie mieszkałam w Borach Tucholskich i wszyscy mówili, że nie ma, co jechać na mazury, bo to praktycznie, to samo, co bory, tylko jeziora są trochę większe. Wydaje mi się jednak, że wprowadzili mnie w błąd. Myślę, że to będzie dla mnie wspaniała przygoda, a wszystko, przez konferencje na mazurach. Szkoda tylko, że jadę tam sama szkoda, że nie jedzie ze mną żadna koleżanka, albo jakiś chłopak, w końcu taki hotel na mazurach, pewnie sprzyja zakochaniu. A może poznam kogoś na konferencji i zakocham się w czymś więcej, niż tylko mazurach…

Trzymajcie się ciepło i czekajcie na moją relację z mazurskiej konferencji! Mam nadzieję, że przywiozę z niej nieco więcej niż tylko wiedzę. Teraz, już naprawdę koniec, lecę się pakować!