1 października 2020 Handel 0

 

Od kilku lat w ramach swojego hobby szyje ubrania oraz dodatki do wnętrz. Wypróbowałam wiele różnych materiałów, ale tylko jeden na dobre zadomowił się  w mojej małej pracowni. Uwielbiam z nim pracować.

Tkanina wełniana- doskonały materiał do szycia

wełna tkaninaMoja przygoda z szyciem zaczęła się stosunkowo późno. Mimo że w moim domu zarówno mama jak i babcia uwielbiały szyć ja maszyną do szycia zaczęłam interesować się dopiero po skończeniu trzydziestych urodzin. Wtedy to spędzając dużo czas w domu postanowiłam zapełnić ten czas produktywnym zajęciem. Tak zaczęłam próbować swoich sił w szyciu ubrań oraz elementów dekoratorskich do wnętrza. Po kilku latach prac najlepiej pracuje mi się z tkaniną wełnianą, która cieszy się bardzo dużą popularnością. Wybierana jest do szycia ubrań i aranżacji wnętrz. Wełna tkanina charakteryzuje się ponadczasowością i występuje w wielu ciekawych i modnych wzorach i kolorach. Łatwo się z nią pracuje a materiał oprócz swej miękkości charakteryzuje się również niesamowitą wytrzymałością. Wiele kobiet szyjących sobie ubrania wykorzystuje tkaninę z wełny do wykonania płaszcza na zimę i jesień. Materiał ten występuje w różnorodnej kolorystyce i dokonując zakupów w sklepach online możemy mieć problem aby wybrać tylko jeden interesujący nas kolor. Materiał ten nigdy nie wychodzi z mody i zawsze może być wykorzystany w tworzeniu unikatowych ozdób dekoratorskich takich jak poduszki na sofę czy zasłony. Odkąd zaczęłam używać tego materiału stał się on moją podstawową bazą wszystkich moich prac. W moim domu pełno mam poduszek, zasłon i ciuchów właśnie z tego materiału.

Każdemu z moich znajomych polecam wypróbowanie tego materiału. Jestem pewna, że każdy, kto tylko będzie miał styczność z tą tkaniną w jednej chwili się w niej zakocha i będzie jej używał wszędzie tam, gdzie tylko się da.