27 lipca 2016 Biznes 0
urządzenia chłodnicze

Pomysł na biznes to temat, który można wałkować w internecie i różnych innych mediach do znudzenia. Rzadko kiedy jednak mamy okazję faktycznie wysłuchać w tej kwestii praktyków.

Urządzenia chłodnicze – lubię to!

urządzenia chłodniczeNajczęściej, często na nieszczęście i zgubę młodych osób wchodzących na rynek pracy, albo śmiałków rozważających otwarcie własnej działalności, są to niestety osoby posiadające tylko wiedzę teoretyczną. A powiedzmy sobie szczerze – co wielkiego może wiedzieć o rynku pracy profesor uniwersytetu, który nigdy tej uczelni nie opuścił po studiach? Piszę te słowa z perspektywy właściciela biznesu działającego już na rynku ponad dziesięć lat. Głównym obszarem mojej działalności są urządzenia chłodnicze. Razem z moim zespołem doradzamy, sprowadzamy i montujemy wyposażenie, pomagając uruchamiać komory chłodnicze i to nie tylko w spożywce.
Agregaty chłodnicze, które sprowadzamy od renomowanych producentów, pracują w chłodniach wielu marketów, mniejszych sklepów mięsnych, ale też na przykład dużych kwiaciarni. Mamy również podpisaną umowę o współpracy z wykonawcą i dostawcą montującym u naszych klientów drzwi chłodnicze. Takie partnerstwo pozwala na konstruowanie bardzo opłacalnych dla nas, a atrakcyjnych dla klientów ofert i promocji. Działalność w tej branży nie jest łatwo zacząć, często warto zacząć od poziomu pracownika w podobnej firmie, albo pośrednika, jednak jeśli chodzi o samą przyszłość branży i zyskowność takiego interesu, z całą pewnością i odpowiedzialnością mogę doradzić, abyście spróbowali swoich sił, jeśli trudno wam znaleźć niszę na rynku, albo własny pomysł na biznes.

Życzę powodzenia i wielu sukcesów!