2 lutego 2019 Fotografia i film 0

Miejsca takie jak Opera Nova czy bydgoska Wyspa Młyńska to jedne z najczęściej wykorzystywanych miejsc do plenerowych sesji ślubnych. Co zrobić kiedy marzy nam się wyjątkowa sesja, zupełnie inna niż wszystkie? Gdzie w Bydgoszczy możemy znaleźć ciekawe miejsca, które pozwolą nam na wykonanie nieszablonowych, a za razem klimatycznych ujęć, które pozostaną nam w pamięci na długie lata? 

Sesja ślubna w Exploseum

zdjęcia ślubne w BydgoszczyBydgoska DAG Fabrik znana też pod nazwą Exploseum to zdecydowanie miejsce dla odważnych. Ukryta w połaciach lasu zaskakuje potencjałem przestrzeni oraz ciekawymi możliwościami wykorzystania światłocienia w ruinach starej fabryki. Nie ulega wątpliwościom, że to wymarzone tło do sesji w stylu „destroy dress”, czyli popularnego w ostatnich latach trendu „zniszcz sukienkę”. Nietuzinkowe zdjęcia ślubne w Bydgoszczy w Exploseum to bez wątpienia pomysł na reportaż dla odważnych, którego efekty mogą być na prawdę zaskakujące. Fotografie utrzymane w tej nietypowej konwencji pozwalają zerwać z tradycyjnymi ujęciami i pozwalają pokazać portret pary młodej w zupełnie innym świetle, nadając mu intrygującego charakteru. Ciekawe możliwości posługiwania się światłem zastanym stwarzają opuszczone mury starej fabryki. Jeżeli wcześniej uda nam się zorganizować małą wycieczkę, aby poobserwować w danych godzinach ruch słońca i padanie cieni z powodzeniem zaplanujemy sprawny przebieg całej sesji.

Średnie ceny związane z realizacją takiego reportażu zaczynają się od około 2500,00 zł i zamykają się mniej więcej w zakresie 6000,00 zł. Fotografia pleneru ślubnego to wyjątkowy rodzaj sesji, w którym warto postawić nie tylko na przedstawienie nowożeńców w kontekście sytuacyjnym względem otoczenia, ale także zwrócić uwagę na detale, które pozwolą nam zapisać osobistą, intymną atmosferę w kadrze.