14 stycznia 2018 Moda 0

Mam w swojej garderobie naprawdę dużo sukienek oraz butów. Można powiedzieć, że te dwa rodzaje ciuchów kupuję nałogowo. Jednakże nie robię zakupów ubraniowych dla samej idei zakupów, więc zawsze szukam niepowtarzalnych rzeczy, które będą dobrze na mnie wyglądały. Mam kilka ulubionych sklepów, w których kupuję sukienki.

Mój ulubiony sklep jest bardzo profesjonalny

sklep z sukienkamiCzęsto kupuję sukienki w sklepach stacjonarnych. Nie dużych sieciówkach ale małych butikach w moim mieście. Mam też jeden ulubiony internetowy sklep z sukienkami, w którym bardzo często robię zakupy. Lubię ten sklep za to, że zamówienia przychodzą do mnie bardzo szybko i sukienki zawsze są wysokiej jakości. Nigdy nie było tak że sukienka wyglądała na zdjęciu na ładniejszą czy zrobioną z lepszego materiału niż na żywo. Oczywiście bywało tak, że sukienka, którą zamówiłam nie przypadła mi do gustu w takim sensie, że nie wyglądała dobrze na mnie i nie pasowała do mojej sylwetki. Parę razy zdarzyło mi się też kupić za dużą albo za małą sukienkę. Na szczęście sklep ten ma bardzo fajną i sprawiedliwą dla klientów politykę zwrotów i nie miałam żadnych problemów ze zwrotem pieniędzy za sukienki, które musiałam odesłać. Dwa razy wymieniałam ubranie na mniejsze i również wszystko przebiegało bardzo sprawnie. Jest to kolejna rzecz, która sprawia, że kupuję w tym sklepie tak często – podoba mi się ich profesjonalne podejście do klienta.

Uważam, że każdy sklep z ubraniami powinien mieć taką ofertę jeżeli chodzi o ciuchy i podejście do klienta jak mój ulubiony sklep on-line. Lubię sukienki w różnych stylach, a więc często odwiedzam różne sklepy by móc znaleźć ciekawe i wyjątkowe sukienki do swojej garderoby. Lubię mieć takie miejsca, które są sprawdzone i wiem, że w sklepach tych zawsze znajdę coś fajnego.