1 lipca 2017 Produkcja 0

 

Szef w naszej firmie jest bardzo oszczędnym człowiekiem. Zawsze analizuje każdą złotówkę zanim ją wyda. Ostatnio wprowadziliśmy nowe produkty do oferty i musieliśmy je jakoś wypromować. To właśnie było zajęcie konkretnie dla mnie.

W katalogu umieściłem mnóstwo urządzeń dla przemysłu

urządzenia dla przemysłuSzef zlecił mi zaprojektowanie katalogu dla klientów, w którym mają zostać umieszczone urządzenia dla przemysłu, które będziemy sprzedawać. Chciał zaoszczędzić i dlatego nie zlecił tego profesjonalnej firmie. Mam w tym temacie spore doświadczenie i wiedział, że bez problemów ten temat ogarnę. Szef to nawet zrobił szkolenie wszystkim pracownikom i każdy z nas poznał wszystkie urządzenia dla przemysłu, które będą sprzedawane przez naszych konsultantów. Przygotowałem sobie szczegółowy plan działania i zabrałem się za projektowanie katalogu. Szef już miał przygotowane wszystkie dane oraz zdjęcia, ponieważ otrzymał je bezpośrednio od producenta. Dzięki temu miałem wszystkie niezbędne materiały do pracy. Dostałem miesiąc czasu, ponieważ dokładnie dwudziestego pierwszego lipca ruszamy ze sprzedażą. Do tego czasu katalogi muszą dotrzeć do naszych klientów. Uważam, że urządzenia dla przemysłu to świetny pomysł, ponieważ już nie raz klienci wysyłali do nas zapytania w tej sprawie, ale musieliśmy ich odesłać. Nad katalogiem pracowałem bardzo ciężko i czasami zostawałem po godzinach. Nie chciałem przerywać pracy jak miałem akurat jakieś świetne pomysły. Umieściłem wszystkie urządzenia dla przemysłu w katalogu i byłem zadowolony.

Szef zaakceptował katalog i nawet zażartował, że minąłem się z powołaniem, bo nie sądził, że aż tak profesjonalnie będę w stanie go wykonać. Znam tego typu urządzenia przemysłowe i wiedziałem jak się za to zabrać, żeby było dobrze.