8 czerwca 2019 Gadżety reklamowe 0

 

Jesteśmy społeczeństwem, gdzie każdy uwielbia się wyróżniać. Nie ma osoby, która nie lubiłaby posiadać czegoś swojego, co przygotowało się samemu i przede wszystkim coś, czego nie ma nikt inny. Czujemy się wtedy wyjątkowi i dowartościowani, jeżeli ktoś pyta nas na przykład skąd mamy taką świetną koszulkę czy breloczek do kluczy.

Czy nadruki na ubraniach muszą być drogie?

koszulki z nadrukiem - cenaOstatnio zamarzyło mi się zorganizować akcję sprzątania nad jeziorem w moim mieście – ludzie niestety dużo śmiecą i zanieczyszczają nasze piękne tereny, a środowisko naprawdę cierpi. Udało mi się odnaleźć kilkanaście chętnych osób i szybko dogadaliśmy, że nie będzie to jednorazowe wyjście, a będziemy się zbierać raz na dwa tygodnie. Pomyślałam, że to świetna inicjatywa, ale skoro tak, to bardzo chciałam, żebyśmy mieli koszulki z jakimś odpowiednim logiem. Uznałam, że będzie to rysunek planety Ziemia, która uśmiecha się radośnie i podpisem 'dbam o planetę’, ale obawiałam się, że taka inicjatywa może być za droga. Wyszukałam więc koszulki z nadrukiem – cena, poszperałam trochę i okazało się, że nie jest tak źle jak myślałam. Wygenerowałam więc swój wymarzony nadruk, jeszcze raz sprawdziłam liczbę osób uczestniczących w naszym wielkim sprzątaniu i już – wszystko było gotowe i zamówione. Koszulki odniosły ogromny sukces i dzięki nim udało się zebrać jeszcze więcej osób do pomocy w sprzątaniu i wkrótce potem nasza akcja zrobiła się naprawdę popularna. Sama noszę koszulkę z dumą, uwielbiam ją!

Koszulki z nadrukiem nie są wcale ogromnym wydatkiem i nieważne, czy chcemy zamówić jedną dla siebie, czy dla całej grupy, to i tak będzie coś wyjątkowo oryginalnego. Poza tym, dzięki naszej koszulce możemy przekazać ludziom coś ważnego, a więc jest ładnie i pożytecznie.