29 grudnia 2016 Technologie 0
projektowanie aplikacji mobilnych

Nasz szef uwielbia nowości technologiczne i bardzo często inwestuje w innowacyjne rozwiązania, które tak naprawdę zawsze świetnie się sprawdzają w naszej firmie. Ostatnio zainteresowały go rozwiązania mobilne dla firm i zatrudnił jakąś firmę, która projektuje właśnie aplikacje mobilne dla firm.

Projektowanie aplikacji mobilnych i dobra firma

projektowanie aplikacji mobilnychOczywiście miałem być testerem w tym nowym zagadnieniu i sprawdzić jak taka aplikacja się sprawdza i czy rzeczywiście będzie przydatna. Prawda jest taka, że jak szef w coś inwestuje, to jest to zawsze przydatne. Szef zatrudnił firmę, która wykonuje najlepszej jakości projektowanie aplikacji mobilnych dla każdej branży i ponoć są najlepsi. Ja się na tym nie znam. Nie wiem jak przebiega takie tworzenie aplikacji na androida, ale za to świetnie sprawdzam się jako tester nowych programów. Szef ponadto mi bardzo ufa i wie, że jak uznam, że jakieś aplikacje mobilne dla firm są świetne, to wszyscy pracownicy będą z tego bardzo zadowoleni. Od zawsze tak było. Kiedy już ta firma wykonała dla nas te rozwiązania mobilne dla firm to szef od razu do mnie przyszedł z nowym telefonem, na którym ta aplikacja została zainstalowana. On posiadał drugi telefon, byśmy wspólnie mogli sprawdzić działanie pomiędzy urządzeniami. Przyznam, że testowałem te rozwiązania mobilne dla firm z ogromną przyjemność. Aplikacje mobilne dla firm, które zamówił szef są doskonałe i wiem, że każdy pracownik będzie z tego na pewno bardzo zadowolony. Kiedy już skończyłem testować te rozwiązania mobilne dla firm to od razu poszedłem do szefa, aby się z nim podzielić swoją oceną.

Tak naprawdę były tylko same plusy i pozytywy. Zdecydowanie ta firma, która wykonuje tworzenie aplikacji na androida sprostała oczekiwaniom w naszej firmie. Produkt śmiało można wprowadzać. Pracownicy będą zachwyceni.