18 września 2016 Motoryzacja 0
kask motocyklowy nolan

Kocham motocykle i wszystko co jest z nimi związane. Odkąd wraz z mężem mamy swoje motocykle możemy razem wyjeżdżać na przejażdżki. Niedawno wybraliśmy się w podróż około pięćset kilometrów od naszego miejsca zamieszkania.

Kask motocyklowy nolan dla siebie i męża

kask motocyklowy nolanCelem podróży było miasto, w którym odbywał się zlot motocyklistów oraz targi motocyklowe. Podróż tą planowaliśmy od bardzo dawna. Nie jechaliśmy tam sami, ale z kilkoma innymi osobami. Zorganizowaliśmy tam sobie noclegi i chcieliśmy też zwiedzić to miasto i okolice. Na szczęście w dzień naszego wyjazdu była bardzo ładna pogoda i podróż minęła nam sprawnie i przyjemnie. Kiedy dojechaliśmy na miejsce zakwaterowaliśmy się w pokojach, zjedliśmy obiad i poszliśmy zwiedzać. Następnego dnia po śniadaniu poszliśmy na targi. Było tam mnóstwo stoisk oraz firm, które wystawiały swoje produkty i usługi. Co prawda nie planowałam tam żadnego zakupu, ale jak zobaczyłam kask motocyklowy nolan w kolorach czarno pomarańczowym musiałam go kupić. Oczywiście jak ja kupiłam sobie nowy kask, to mój mąż również musiał kupić kask na motor nolan. Na szczęście wiedzieliśmy, że nie będziemy mieli problemu z przewiezieniem ich do domu. Kiedy tak dalej chodziliśmy po stoiskach jeden z naszych znajomych jak tylko zobaczył buty motocyklowe alpinestars krzyknął z radości. Był to model butów, o których marzył od dawna. Wydał na nie niemałe pieniądze, ale stwierdził że było warto. Na targach zostaliśmy jeszcze jeden kolejny dzień. Wracając do domu zwiedziliśmy jeszcze kilka miasteczek, które mijaliśmy.

Cała podróż zajęła nam sześć dni. Oczywiście my z mężem kiedy jechaliśmy w drogę powrotną mieliśmy już ubrane nowe kaski. A nasz znajomy musiał ubrać swoje wymarzone buty. Cieszył się z nich jak małe dziecko. Nie wiedział tylko jak na taki wydatek zareaguje jego żona. Ale to już inna historia.

Więcej o motorach na stronie MS moto