8 lutego 2016 Budownictwo 0

Prawidłowe montowanie okien to bardzo pracochłonna i skomplikowana sprawa. Jeśli zrobimy to nieprawidłowo, to nasze okna mogą być nieszczelne, przez co do pomieszczeń będzie nam wpadał zimny wiatr.

Tanie okna z Katowic muszą być dobrze zamontowane

tanie oknaCo gorsza, nawet wilgoć dostanie się z dworu do domu, a tanie okna mogą się nawet poruszać! Dlatego tak ważna jest pomoc profesjonalistów, którzy potrafią wszystko odpowiednio wymierzyć, zaizolować i włożyć. Od czego trzeba zacząć? Przede wszystkim trzeba mieć dobrze wybudowany dom i prawidłowo przygotowany otwór okienny, z czego najważniejszą rzeczą jest wypoziomowanie wszystkich elementów. Potem ważny jest sklep z oknami w Katowicach, który powinien doradzić nam, jakie okna będą dla naszego domu najlepsze i jakie powinny mieć wymiary. Oczywiście powinny być mniejsze niż otwór okienny. Wolą przestrzeń będzie się wypełniało specjalna pianką budowlaną, która będzie pęcznieć i zastygać, przez co będzie stabilnie utrzymywała nasze tanie okna z Katowic. Kiedy wszystko już będzie suche i gotowe to czas żeby zasłonić brzydkie elementy tynkami, farbą i silikonem. Dzięki temu pianka będzie niewidoczna, tylko znajdowała się w ścianie. Od spodniej części okna montujemy parapety, więc niewiele musimy tam naprawiać.

Prawidłowo zamontowany parapet powinien być stabilny, dobrze się trzymać i nie wystawać za bardzo poza krawędź podstawy ścianki na której jest osadzony, żeby nie dało się go łatwo zniszczyć. Potem pozostaje nam już tylko czyszczenie okien z osadów budowlanych i gotowe! Okna są gotowe do użytkowania.