3 sierpnia 2018 Medycyna 0

Pracowałam od dłuższego czasu jako telemarketerka, ale mimo to szukałam sobie jakiegoś dodatkowego zajęcia. Chciałam zarabiać jeszcze więcej pieniędzy, ponieważ miałam w planach otworzenie własnej działalności w przyszłości a na ten cel potrzebowałam dużo pieniędzy.

Zdobyte nowe doświadczenie na kursie masażu relaksacyjnego

masaż BiałystokPewnego dnia znalazłam ulotkę w skrzynce na listy. Nigdy nie interesowały mnie żadne reklamy, ale ta była inna. Otóż była to ulotka, która reklamowała kurs masażu relaksacyjnego w śmiesznie niskiej cenie. Zawsze się interesowałam tego typu zabiegami i postanowiłam spróbować. Zarobki były przecież wysokie za taki relaksacyjny masaż Białystok oferował dużo różnych kursów dla ludzi chcących zdobyć doświadczenie, ale tylko ten mnie zainteresował. Zadzwoniłam na numer telefonu, który znalazłam na ulotce i zapisałam się na ten kurs. Odbywał się on trzy dni w tygodniu w godzinach wieczornych i dzięki temu nie musiałam zwalniać się z pracy. Za kurs zapłaciłam już pierwszego dnia, ponieważ przygotowałam sobie pieniądze. Dużo się nauczyłam i poznałam wiele technik masażu relaksacyjnego. Wiedziałam, że właśnie tym chciałam się zajmować. Po ukończonym kursie otrzymałam certyfikat i kupiłam od razu łóżko przenośnie. Planowałam taki masaż relaksacyjny oferować u klientów w domu i taki sprzęt był mi w tej sytuacji niezbędny. Pierwszymi moimi klientkami na taki masaż były moje koleżanki z pracy. Później już zgłaszało się mnóstwo innych ludzi.

Zrobienie tego kursu było świetnym pomysłem, bo na masażu czasami zarabiałam więcej niż w pracy na etacie. Cały czas też pogłębiałam swoją wiedzę i umiejętności a z czasem stałam się profesjonalną masażystka. Zainwestowałam wtedy we własny salon i świadczyłam usługi stacjonarnie.