20 stycznia 2017 Wnętrza 0

Zawsze byłem bałaganiarzem. Wszystko dlatego, że moja mama zawsze za mnie sprzątałem i nie czułem się odpowiedzialny za porządek, dlatego tez kiedy przeprowadziłem się do kawalerki nie mogłem zapanować nad bałaganem, jaki miał miejsce w moim mieszkaniu. Kiedy poznałem moja obecną żonę, postanowiłem że coś z tym zrobię. W końcu nie zaproszę dziewczyny do mieszkania, który wygląda jak pobojowisko.

Zrobiłem porządek i kupiłem nowe szafy

niedrogie szafy do zabudowy wykonywane w KatowicachMusiałem się wziąć za porządek, jednakże nie wiedziałem od czego mam zacząć. Z pomocą przyszła mi oczywiście moja mama. Najpierw sama chciała zrobić to wszystko za mnie, ale ja się nie zgodziłem na to. Poprosiłem ją, aby mi pokazała, w jaki sposób mam się zorganizować. Kiedy zaczęliśmy pracę, najpierw musiałem wszystkie rzeczy wyciągnąć z szafy wnękowej. Okazało się, że jest stara i zniszczona. Stwierdziłem, że najlepszym pomysłem będzie zakup nowej. Zdecydowałem się na niedrogie szafy do zabudowy wykonywane w Katowicach, które są bardzo pojemne. Nie żałuję tej decyzji, ponieważ dzięki temu mogłem doskonale zorganizować moje rzeczy. Wszystkie spodnie wisiały na wieszakach złożone na dwie części. Zaraz obok znajdowały się moje najlepsze koszule. Jeszcze dalej – marynarki. Poniżej miałem miejsce na koszulki z krótkim rękawkiem oraz bluzy sportowe. Bardzo dobrze, że w nowej szafie znajdowały się specjalne szufladki na bieliznę. Było także miejsce na drobniejsze elementy. Na wyższych półkach poukładałem ręczniki, pościel oraz koce. Ogromną zaletą było to, ze było tutaj miejsce również na buty. Byłem zadowolony bo mogłem się w nich idealnie pomieścić.

Dziś mam już dwie szafy wnękowe, ponieważ nie mieszkam sam, tylko z moją żoną, która również ma bardzo dużo rzeczy. Do dziś opowiadam jej tę historię, jak się przygotowywałem na jej odwiedziny. To takie romantyczne.