18 czerwca 2019 Wnętrza 0

 

Miałem dość nietypowy gust, przez co ciężko było dostać rzeczy, które mi się podobały. Głównie było tak z meblami, bo ceniłem sobie nowoczesne rozwiązania, które nie zawsze dostępne były w sprzedaży. Meble sam projektowałem i zlecałem ich wykonanie. To było jedyne wyjście.

Szafka podumywalkowa w nowoczesnym stylu

szafki łazienkowe podumywalkoweObecnie byłem na etapie projektowania mebli do swojej łazienki. Ku mojemu zaskoczeniu udało mi się kupić większość mebli w sklepie, który polecił mi przyjaciel. Brakowało mi tylko szafki pod umywalkę, bo takiej, która mi odpowiadała nie znalazłem w żadnym sklepie. Z gotowym projektem udałem się więc do firmy, w której produkowano szafki łazienkowe podumywalkowe, ponieważ chciałem dopytać tam, czy wykonają dla mnie szafkę zgodnie z projektem, który sam wykonałem. Właściciel firmy osobiście mnie przyjął, ponieważ zainteresował go mój projekt szafki łazienkowej. stwierdził, że mogę zlecić jej wykonanie i od razu oszacował mi koszty z tym związane. Zależało mi na tej konkretnej szafce pod umywalkę a wiedziałem, że nigdzie jej nie kupię, dlatego od razu się zgodziłem. Na wykonanie jednak musiałem trochę poczekać, ale miałem czas. Kiedy szafka była gotowa, to pojechałem osobiście, by potwierdzić, czy wygląda dokładnie tak, jak powinna. Szafka łazienkowa została wykonana bardzo precyzyjnie. Prezentowała się nowocześnie i dokładnie tak jak chciałem. Wstawiłem ją od razu do łazienki i mogłem cieszyć się estetyką tego pomieszczenia, co było dla mnie istotne.

Producent, u którego zamówiłem szafkę do łazienki był zachwycony moim projektem i zaoferował mi pracę. Miałem dla niego projektować meble. zaproponował bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i zgodziłem się na tę współpracę. Miałem dużo ciekawych pomysłów, które wykorzystałem.