17 września 2021 Moda i uroda 0

Wiele osób pewnie nie wie, ale susz konopny CBD, to nic innego, jak legalna marihuana. Jest ona dopuszczona do sprzedaży, ponieważ są to konopie siewne, w których zawartość psychoaktywnego tetrahydrokannabinolu (THC), może wynosić, maksymalnie, 0,2%.

Zakup aromatycznego suszu CBD

susze cbdW sklepach konopnych, mamy naprawdę dużo wybór suszów konopnych, bowiem jest, co najmniej, kilkadziesiąt różnych odmian. Oczywiście, zważywszy na popularność tego produktu, na rynku ciągle pojawiają się nowe gatunki, zarówno te będące hybrydami już znanych odmian, jak i te, będące zupełną nowością. Warto również zwrócić uwagę na susze owocowe, albowiem ich intensywny smak i głęboki aromat, to doznania, które najbardziej zostają w pamięci. Pamiętać jednak trzeba, że paląc jointa skręconego z takiego suszu lub umieszczając go w fajce wodnej, nigdy nie odczujemy tak pełnego smaku, jak podczas waporyzacji. Bowiem w tym procesie nie inhalujemy się dymem, a gęstą, czystą parą wodną, o esencjonalnym smaku konopi. To naprawdę robi różnice i ci, którzy dotychczas nie korzystali z waporyzatorów, warto, by się nimi zainteresowali. Susze CBD najczęściej pochodzą z upraw indoorowych, przez co ich jakość jest najwyższa, a wygląd kwiatostanów wyjątkowo świeży. W sprzedaży raczej rzadko pojawiają się uprawy outdoorowe, albowiem zachowanie surowych standardów i konieczność niestosowania oprysków i sztucznych nawozów to dla wielu plantatorów oznaczałoby znaczne zwiększenie kosztów działalności.

Gdy chodzi o ceny legalnego suszu marihuany CBD, to odmiany najmniej bogate w tę substancję aktywną, można kupić już za nieco ponad dwadzieścia złotych, natomiast te, które zawierają jej najwięcej kosztują około dwóch razy więcej – mowa oczywiście o cenie zakupu jednego grama.