11 września 2017 Usługi 0

Przez lat zgromadziłem na prawdę spory majątek. Miałem wiele nieruchomości oraz firm, które co jakiś czas przechodziły różny okres. Nie narzekałem na pieniądze ale z czasem czegoś zaczęło mi brakować. Pochodziłem z Hiszpanii i chciałem wrócić w okolice Madrytu.

Sprzedawałem nieruchomości i potrzebowałem wyceny

rzeczoznawca majątkowy warszawaTam był mój pierwszy dom i byłem przywiązany do swoich korzeni. Prowadzenie firm i dbanie o nieruchomości na terenie Polski było bardzo męczące i w pewnym momencie postanowiłem sprzedać dwa apartamenty w Warszawie i starą kamienicę. Za to miałem nabyć posiadłość w okolicach Madrytu. Jednak kompletnie nie wiedziałem ile są warte. Nabyłem je wiele lat temu, a rynek cały czas się zmieniał. Na dodatek pracownicy do jakiś czas zmieniali celowo wyposażenie apartamentów, aby były jak najbardziej nowoczesne. Na szczęście z pomocą miał mi przyjść uznany rzeczoznawca majątkowy Warszawa, który nie raz zyskał zaufanie w najbliższym mi gronie. Takie cenione osoby były na wagę złota w branży, ponieważ często jeżeli chodziło o pieniądze to nie można było ufać obcej osobie. Na szczęście mój sprawdzony pracownik miał prawdziwą pasję i nigdy nikogo nie oszukał. Rzeczoznawca był prawdziwym specjalistą i sprawnie działał na terenie Warszawy. Jego obszerna wiedza była niebywała i potrafił oszacować wartość każdego majątku. Na dodatek działał bardzo precyzyjnie i zawsze dochodził do celu. Jako rzeczoznawca był bardzo dokładny.

Byłem zadowolony z jego usług, ponieważ wiedziałem, że jestem w dobrych rękach. Warszawa była skupiskiem wielu ludzi i czasami ciężko było odróżnić tych najlepszych od przeciętnych pracowników. Dzięki sprawnej pomocy szybko poradziłem sobie z wystawieniem apartamentów i kamienicy. Byłem z tego zadowolony, ponieważ w tym momencie potrzebowałem gotówki.