6 października 2018 Informatyka 0

Po studiach podjąłem pracę w radiu, gdzie zajmowałem się stroną techniczną i nagłośnieniem. Co prawda nie była to praca zgodna z ukończonym kierunkiem studiów, ale dobrze płatna i co najważniejsze ciekawa. W wolnej chwili zajmowałem się projektowaniem stron, bo na tym się znałem.

Utworzenie strony internetowej dla młodego fotografa

strony internetowe kościanW piątek wieczorem odwiedził mnie kumpel, z którym dawno się nie widziałem. Jego wizyta była dla mnie miłym zaskoczeniem. Długo rozmawialiśmy i wspominaliśmy dawne czasy. Mój kumpel Łukasz prowadził własną działalność i radził sobie świetnie. W pewnym momencie zapytał mnie czy wiem, kto robi profesjonalne strony internetowe Kościan był dużym miastem, ale on nie wiedział jednak do kogo się zgłosić i dlatego to właśnie mnie poprosił o pomoc. Od razu powiedziałem, że osobiście wykonuję profesjonalne strony internetowe i chętnie mu pomogę. Jego brat był fotografem. Bardzo utalentowanym i potrzebował własnej strony internetowej, bo tylko w ten sposób mógł dotrzeć do większej grupy klientów. Był to młody chłopak, ale dość zdolny. Naturalnie za niewielką opłatą zgodziłem się wykonać stronę internetową dla tego fotografa. Osobiście spotkałem się z bratem kumpla, ponieważ musieliśmy omówić szczegóły. To on decydował jak miała wyglądać jego strona oraz co miało się na niej znaleźć. Chłopak ten mimo tak młodego wieku doskonale wiedział na czym świat stoi. Wykonałem dla niego profesjonalną stronę internetową, z której był zadowolony.

Znajomi coraz częściej zaczęli się do mnie zgłaszać z prośbą o pomoc. Dlatego też zdecydowałem się na założenie własnej firmy i tworzenie stron internetowych. Dobrze szło na tym zarobić i na brak pieniędzy nigdy nie mogłem narzekać. Robiłem zresztą to, co tak naprawdę kochałem.