5 kwietnia 2017 Wnętrza 0

Moja firma ma wiele zamówień. Staramy się współpracować z klientami w kraju a także za granica. Firma, w której pracuję produkuje wysokiej jakości fotele. Staramy się wykorzystywać najlepsze materiały. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci będą chętnie kupować nasze fotele

Sprzedałam wiele foteli biurowych

fotele biurowe od producentaDzisiaj jestem wyjątkowo szczęśliwa. Po pierwsze wczoraj mój chłopak mi się oświadczył, więc niedługo będę brała ślub. Poza tym w pracy dzisiaj udało mi się podpisać umowę z bardzo ważnym klientem. Pan Arkadiusz otwiera w centrum Warszawy nowoczesne biuro. Biuro będzie bardzo nowoczesne. Pan Arkadiusz planuje zatrudnić około sto pięćdziesiąt osób. Udało mi się go namówić do zakupu naszych foteli. Moim zdaniem nasze fotele biurowe są najlepsze. Fotele biurowe od producenta opłaca się zamówić ponieważ ich cena jest bardziej korzystna niż foteli w sklepach stacjonarnych. Pracuję w firmie już od trzech lat. Często robię wskazany plan ale nigdy nie udało mi się sprzedać jednocześnie tylu foteli biurowych na raz. Moja przełożona na pewno będzie ze mnie bardzo zadowolona. Dzięki temu jednym telefonem zrobiłam plan. Teraz będę potrzebowała więcej pieniędzy bo ślub chcemy urządzić tylko za swoje fundusze. Nie chcemy korzystać z pomocy rodziców. Wszystkie pieniądze, które uda nam się uzbierać planujemy przeznaczyć na mieszkanie. Fotele biurowe dobrze się sprzedają i ni mam w swojej pracy żadnych problemów. Chętnie tu przychodzę bo w biurze panuje miła atmosfera.

Moja przełożona pochwaliła mnie na grupowym zebraniu. jestem pewna, że moja dobra passa będzie trwała długo i jeszcze uda mi się polepszyć moje wyniki w firmie. Dzięki temu będę mogła liczyć na dobrą wypłatę i uznanie przełożonej. Może uda mi się zdobyć awans, kto to wie.