4 października 2017 Produkcja 0

Moja małżonka od dawna namawiała mnie, ażebyśmy udali się do opery. Jakoś nie czułem tego klimatu, ale przekonała mnie, ponieważ później miał się odbyć jakiś bankiet i mieli podawać dobre jedzenie i darmowe wino. Skusiłem się na to wyjście tylko dlatego.

Nowa znajomość z producentem urządzeń odpylających

producent urządzeń odpylającychW operze nawet było ciekawie. Byłem tam pierwszy raz i mi się spodobało. Mimo to jednak z niecierpliwością czekałem na bankiet, ponieważ zdążyłem nieco zgłodnieć. Było tam całe mnóstwo osób i kiedy żona poszła do jakiejś kobiety porozmawiać ja postanowiłem przysiąść się do jedzącego sałatkę faceta. Okazało się, że to dość znany w naszym mieście producent urządzeń odpylających, który przyszedł tutaj tak samo jak ja ze swoją żoną. Opera także go nie interesowała. Podjęliśmy rozmowę na temat urządzeń, które produkuje. Dowiedziałem się wiele interesujących rzeczy i nawet wpadłem na doskonały pomysł. W moim przedsiębiorstwie handlowym zajmujemy się sprzedażą wszystkiego i te urządzenia odpylające to niemały kąsek. Zaoferowałem mu współpracę, ponieważ wspomniał, że szuka kontrahentów. Taki znany producent urządzeń odpylających to byłaby niezła wizytówka dla mojej firmy, która działa od niedawna i potrzebowałem kogoś znanego do współpracy. Faceta moja oferta dość zainteresowała i wymieniliśmy się numerami kontaktów. Wiedziałem, że urządzenia odpylające łatwo będzie sprzedać, ponieważ posiadamy klientów, którzy się tym interesują. Dla mnie to był oczywiście dodatkowy i łatwy zarobek.

Sprzedawaliśmy w firmie urządzenia odpylające już od następnego miesiąca. Sprzedaż od samego początku była zadowalająca co mnie w ogóle nie dziwiło. Zawsze wiedziałem z kim warto podjąć jakąkolwiek współpracę, żeby na tym zarobić porządne pieniądze.