2 czerwca 2019 Usługi 0

Wariograf zwany popularnie wykrywaczem kłamstw to urządzenie doskonale wszystkim znane choćby z filmów kryminalnych na których sprytny przestępca  usiłuje oszukać organy policji. Jest to urządzenie które pomogło w rozwiązaniu wielu trudnych spraw kryminalnych. Jego wynik może być dowodem w Sądzie. Badanie wykonywane jest na zlecenie prokuratury, ale możemy je spotkać w profesjonalnym biurze detektywistycznym.

Czy warto korzystać z wykrywacza kłamstw?

wykrywacz kłamstw w WarszawieBadanie wariografem można wykonać w agencji detektywistycznej, trwa kilkadziesiąt minut. Zazwyczaj rozpoczyna się od pytań neutralnych z czasem przechodząc w bardziej szczegółowe. Bada reakcje psychofizyczne osoby w określonych warunkach.  Uważa się, że jest to idealny sposób na uzyskanie odpowiedzi na kłopotliwe i trudne pytania. Może wykluczyć lub ujawnić różne trudne i niewyjaśnione sytuacje. Szczególnie polecany wykrywacz kłamstw w Warszawie pomógł w rozwiązaniu niejednej trudnej sytuacji. Obsługują go tylko rekomendowani eksperci gwarantujący pełną dyskrecję, efektywność i wysoką kulturę. Badanie polega na założeniu na poszczególne części ciała czujników wariografu i wykonaniu serii zapisów. W czasie zadawania pytań powstaje zapis przebiegu zmian fizjologicznych który pozwala na wyciągnięcie wniosków co do udziału osoby w konkretnym zdarzeniu. Przed każdym badaniem ustala się zestaw pytań lub testów. Badanie ujawnia ślady pamięciowych i emocjonalnych przeżyć zapisanych w systemie nerwowym badanej osoby. Jest całkowicie bezbolesne i nie powoduje żadnych efektów ubocznych.

Pamiętajmy więc, że wykrywacz kłamstw to nie fikcja literacka czy filmowa lecz legalne urządzenie z którego można skorzystać w renomowanej agencji detektywistycznej. Bywa iż jest bardzo pomocny w rozwiązywaniu poważnych spraw. Aby umówić się na badanie wystarczy znaleźć kontakt za pomocą przeglądarki internetowej lub ogłoszeń w mediach.