5 stycznia 2018 Dom 0

 

Jesteśmy z moim mężem dość oryginalną parą, która nie lubi utartych schematów i zwyczajności. Zazwyczaj, któreś z nas ma jakiś ciekawy pomysł, a drugie to aprobuje. Wiem, że znajomi bardzo lubią te cechy w nas i często czerpią z naszych pomysłów. Może dlatego, że są odważne, pionierskie i nieszablonowe.

Zalety drzwi szklanych przesuwnych

drzwi szklane przesuwne krakówOstatnim razem były to drzwi. Wiedzieliśmy doskonale, że musimy zmienić wszystkie w domu, bo po remoncie nie było możliwością, by zostały stare. Oczywiście kwasiliśmy się na samą myśl wybierania drewnianych, klasycznych, takie jakie mieliśmy poprzednio. Zaproponowałam, że może choć część, moglibyśmy zrobić szklanych. Oczywiście wykluczona została łazienka i sypiania, ale pokój dziecięcy, biuro czy jadalna jak najbardziej mogły takie drzwi posiadać. Gdyby można było zamontować takie drzwi jako przesuwne, byłoby jeszcze lepiej, bo mniejsze ryzyko wpadnięcia na nie, trzaśnięcia i dodatkowo nie potrzeba wtedy miejsca na otwieranie. Michałowi pomysł spodobał się bardzo – widziałam to po jego minie. Oboje sprawdziliśmy wyniki dla frazy drzwi szklane przesuwne kraków. Były piękne! Pozostało tylko porozmawiać o cenie i ilości, a na następny tydzień wybrać się osobiście do firmy i drzwi zobaczyć, wybrać, zamówić. Gdyby pomiar nastąpił niedługo, to może nowe drzwi mielibyśmy już na święta? Byłaby okazja by nasi przyjaciele już wtedy je zobaczyli. Jak co roku spotykaliśmy się u nas i każdy cieszył się swoją ostatnią udaną inwestycją. Na samą myśl uśmiech pojawił mi się na buzi.

Co prawda zdążyliśmy na ostatnią chwilę, ale udało się! Optymistycznie założyłam, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, ale jak zwykle czegoś podczas remontu zabrakło, coś nie pasowało, a czegoś innego było za dużo. Nic nowego, więc nie popsuło nam to końcowego efektu. Ważne jest by nie odebrać sobie radości z rzeczy dużych i małych.