11 listopada 2021 Dom / Wnętrze 0

Od kilku lat zajmuję się architekturą wnętrz. Wcześniej było to hobby, które dzięki rodzinie przerobiłam na sposób na życie. Moje pierwsze zlecenia były dla rodziny i znajomych, a teraz poszerzyłam horyzonty i pomagam w aranżacjach każdemu, kto się do mnie zgłosi. Najbardziej lubię, kiedy klienci proszą mnie o pomoc w zaprojektowaniu salonu.

Nowy salon dzięki stylowemu tapicerowanemu narożnikowi

stylowe nowoczesne narożniki tapicerowaneMam kilka sklepów, z których od lat już kupuję i wiem, że jakość produktów jest niesamowita. Ostatnio dostałam zlecenie, aby pomóc starszemu małżeństwu zaaranżować ich salon z aneksem kuchennym. Po oględzinach mieszkania od razu wiedziałam, że idealnie w tym pomieszczeniu sprawdzi się duży tapicerowany narożnik. Pojechałam z moimi klientami do sklepu, gdzie stylowe nowoczesne narożniki tapicerowane to najlepsze produkty. W swoim życiu widziałam mnóstwo narożników, ale tylko w tamtym sklepie jakość jest zupełnie niewspółmierna do ceny. Bo za naprawdę porządnie wykonany produkt płacimy naprawdę niską cenę. Tak, jak myślałam, po kilku minutach chodzenia po sklepie, mieliśmy już faworyta. Walory estetyczne narożnika spowodują, że salon optycznie się powiększy, a co najważniejsze, będzie cieszył oko. Bardzo lubię efekt końcowy, kiedy klienci mówią, że zupełnie nie spodziewali się takiego efektu. Za każdym razem im powtarzam, że to nie moja zasługa, a jedynie mebli, które dobieram.

Bo dobrymi meblami jesteśmy w stanie każde pomieszczenie odnowić. A jedynie trzeba wiedzieć, gdzie szukać dobrych produktów. Sama żałuję, że mieszkam w małym mieszkaniu i nie mogę sobie pozwolić na taki zakup, lecz jeśli kiedyś kupię większe mieszkanie, bądź dom, to narożnik z tego sklepu będzie moim pierwszym zakupem na liście, bo bez wątpienia jest to hit.