2 lutego 2018 Fotografia i film 0

 

Z dzieciństwa naszych dziadków, nie ma zbyt wiele pamiątek w postaci zdjęć. Z czasów naszych rodziców fotografii jest już coraz więcej, nie mówiąc już o naszym dzieciństwie. Pełnią one niezwykle istotną rolę, uwieczniają często bardzo istotne fakty życia, o których nie rzadko zapominamy. Dotyczy to zwłaszcza chwil z dziecięcych czasów, których to my sami nie jesteśmy w stanie pamiętać.

Sesja zdjęciowa niezapomnianą pamiątką

niedroga sesja noworodkowa - śląskZbliżały się urodziny siostry. Jak zawsze miałam nie lada problem z wymyśleniem prezentu. Jest ona bardzo ważną osobą w moim życiu, dlatego chciałam, żeby było to coś wyjątkowego. W końcu toś podrzucił mi pomysł. Z racji tego, że dwa miesiące temu siostra urodziła przecudowną córeczkę, ciekawym wydawała się rodzinna sesja zdjęciowa. Ekstra! Tylko jak tu teraz znaleźć jakieś studio, fotografa, który byłby odpowiedni. Nie było to takie trudne jak mogło się wydawać. Po wpisaniu w wyszukiwarkę internetową „niedroga sesja noworodkowa – śląsk” wyskakiwało bardzo dużo propozycji. Mimo zamieszczonych przy ogłoszeniach opiniach innych ludzi, którzy skorzystali z usług fotografów, wolałam osobiście się z niektórymi skontaktować i wypytać o różne szczegóły. Może czasem jestem zbyt drobiazgowa, jednak chciałam dokonać najlepszego wyboru. Zdecydowałam się na Panią, która od kilku lat zajmuje się robieniem sesji noworodkowych, jest profesjonalna i łączy pasję z pracą. Siostra bardzo się ucieszyła z prezentu. Po uzyskaniu zdjęć od pani fotograf, cała rodzina dostała odbitki, także każdy miał miłą niespodziankę i pamiątkę na przyszłość.

W dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne robią się rodzinne sesje zdjęciowe rozpoczynając od ciążowych, noworodkowych, i na późniejszych etapach życia. Jest to bardzo fajna pamiątka, nic dziwnego zatem, że większość ludzi się na nie decyduje.