29 czerwca 2017 Medycyna 0

Do Łodzi przeprowadziłem się kilka lat temu. Szukałem pracy a u mnie na wsi to nie było wyboru. Mogłem pracować albo przy wycince drzew albo na polu. Tutaj znalazłem świetnie płatną pracę, z której jestem zadowolony. Wynajmuję mieszkanie na jednym z osiedli.

Regularnie chodzę do fryzjera obciąć włosy

dobry fryzjer łódźOstatnio poznałem sąsiada, który mieszka w bloku od dawna, ale rzadko go widuję. Długo rozmawialiśmy i dowiedziałem się, że jest fryzjerem i ma swój własny salon. W domu poszukałem go w internecie i dowiedziałem się, że to dobry fryzjer łódź, który ma same pozytywne opinie. Zdecydowałem, że go odwiedzę, bo powinienem włosy ściąć już dawno temu. Zadzwoniłem najpierw i umówiłem się na wizytę. W ramach znajomości nie musiałem długo czekać i przyjął mnie od ręki . To na prawdę bardzo dobry fryzjer łódź, ponieważ jeszcze nigdy nikt tak dobrze mnie nie ściął. Zacząłem go odwiedzać regularnie i teraz jestem jednym ze stałych klientów. Na prawdę jestem zadowolony, bo zawsze ścina mnie na prawdę świetnie. W maju mam ślub i moja narzeczona pytała, czy sąsiad również obsługuje kobiety, bo chciałaby mieć jakąś interesującą fryzurę a ja sąsiada cały czas zachwalam. Jego salon jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn i przyznałem, że to nie będzie żaden problem. Narzeczoną zapisałem od razu, żeby sąsiad zobaczył jakie ma włosy i co można z tym zrobić. Wykona jej fryzurę próbną i jak będzie zadowolona to w dniu ślubu również będzie ją czesał. Dobrze, że mam swojego fryzjera bo zawsze mam świetne włosy.

Teraz to sąsiad szczyrze całą moją rodzinę, bo nawet siostra chodzi do tego salonu. Ja to nic już mu nie płacę, bo się zaprzyjaźniliśmy i zrobiłem dla niego stronę internetową, która przynosi dodatkowe zyski. Dobrze jest mieć takie znajomości.